м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Марсупіалізація кісти бартолінової залози

Дана операція використовується в якості альтернативи постановці катетера Ворда, а також при частих рецидивах, при неможливості встановити катетер, при тривалому запальному процесі. Операція невелика, займає небагато часу, проводитися в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням. Суть операції полягає в тому, щоб зробити 2 розрізу, перший - це овальний розріз слизової розміром 1,5 см, другий - симетричний йому, проводиться на капсулі кісти. Далі порожнину кісти дренируется і промивається антисептичним розчином. Наступний етап - зшивання слизової губи і капсули кісти між собою, таким чином формується отвір. Це новий вивідний канал залози.

Marsupialization  

Ця операція відноситься до органосохраняющим, вона дозволяє відновити функцію бартолінової залози. Час перебування лікарні до 1 години. Після втручання не слід займатися важкою фізичною навантаженням 2 тижні. Краще обмежити статеве життя на місяць. Контрольний огляд лікарем проводиться через 1-15 міс. Рецидиви можуть виникати у 10% жінок. З ускладнень спостерігаються інфекційні процеси (1%), але вони добре контролюються і піддаються лікуванню.

Коли робити марсупіалізація, а коли ставити катетер Ворда?

Це дуже поширений питання. Зазвичай процедурою першого вибору є установка катетера Ворда. Якщо після цього виник рецидив - пропонуємо марсупіалізація. Якщо жінка живе далеко і не готова приїхати, щоб зняти катетер - теж пропонуємо марсупіалізація. Період перебування в клініці - 1 година. Процедура виконується під місцевим знеболенням. Обмеження фізичних навантажень 1 тиждень. Обмеження статевого життя 2-4 тижні в залежності від швидкості загоєння.

Чому установку марсупіалізація при кісті бартолінової залози потрібно зробити саме у нас?

 • Ми займаємося цим питанням більше 10 років
 • Сотні успішних процедур
 • Ми були першими в Україні
 • Крім цієї процедури ми виконуємо установку пірсингу, катетера Ворда і, при бажанні, повне видалення кісти всесто з залозою - повний спектр послуг по даному питанню
 • На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15