м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Введення ботулотоксину при хронічному головному болю

 • Введення ботулотоксину при хронічного головного болю - новий перспективний напрямок лікування.
 • Ефективність ботулотоксину типу, А в лікування різних форм головного болю доведена в 57 клінічних дослідженням 
 • В яких взяли участь понад 8000 пацієнтів. Завдяки цим дослідженням вченим вдалося визначити предиктори, які підвищують ймовірність позитивного ефекту при лікуванні ботулотоксином:
 • Часта епізодична і хронічна мігрень, лікарсько-індукована головний біль, "Цервікогенная" головний біль, головний біль напруги, що супроводжується почуттям "стискання" голови, підвищеної чутливості шкіри голови, напругою перікраніальних м'язів і м'язів шиї

Точки введення і доза препарату залежать від типу головного болю: «фіксовані точки» частіше вибираються при типових нападах мігрені, вибір точок «слідуючи за болем» залежить від локалізації болю і / або м'язової напруги, частіше при головному болі напруги і при змішаних формах головного болю . Вибір методики залежить від скарг пацієнта і даних лікарського огляду. Однак, незважаючи на гадану простоту маніпуляції, для отримання бажаного результату і уникнення побічних ефектів, процедура повинна виконуватися тільки лікарем-невропатологом або нейрохірургом, неприпустимо її проведення косметологом-ботулінотерапевтом.

Знеболюючій Механізм Дії ботулотоксину типу, А дуже складаний. Препарат Забезпечує розслабленого напруженного м'язів, знімає м'язовий спазм на 3-6 місяців, розріваючі порочне коло, Який працює на підтрімку хронічного болю.

Важливо розуміти, що процедура не призначається самостійно. Її доцільність, необхідну кількість процедур і, відповідно, остаточна вартість, визначаються на очній консультації лікаря. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15