м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Ботокс

Зморшки на обличчі - не вирок. Сучасна косметологія прекрасно навчилася боротися з ними. Цією здатністю і знаменитий - препарат, який став легендою в світі естетичної rосметологіі. Зморшки на лобі, між бровами, «гусячі лапки» в куточках очей - улюблені мішені терапії: результат швидкий і дуже помітний!

Кому потрібні ін'єкції?

Всім, хто багато сміється, супиться, проявляє емоції по повній програмі (і правильно робить!). Мімічні зморшки можуть з'явитися в будь-якому віці, навіть в старших класах. Але це легко виправити однією процедурою. В основному Ботокс використовують після 25 (з появою перших зморшок біля очей) і до 65. Процедури популярні у всіх категорій клієнтів, тим більше, що їх ціна цілком прийнятна

Що Вам дасть ботулінотерапія Ін'єкції ботокса (диспорт, Ксеомін) в Дніпрі дозволять вам коригувати:

 • форму губ
 • розміри і глибину зморшок на обличчі і шиї
 • асиметрію обличчя
 • рубці на шкірі

Чого не потрібно боятися

Побоюєтеся, що м'язова тканина атрофується через тривалого розслаблення? Побоювання марні: після закінчення дії препарату робота м'язів відновиться повністю. Техніка введення препаратів для ботулінотерапіі застосовується в косметології понад 20 років. За цей час косметологи зібрали великий фактичний матеріал, який свідчить про безпеку процедури. Головне - вибрати досвідченого лікаря, який правильно зробить ін'єкцію ботокса або диспорта, підібравши препарат і дозу в залежності від статі і віку, а також особливостей міміки пацієнта.

Після проведення процедури ефект зберігається до півроку. Регулярна ботулінотерапія дозволить надовго домогтися омолоджуючого ефекту.

Пам'ятайте, що необхідну саме Вам процедуру порекомендує лікар на очній консультації! Остаточна вартість залежить від складності та кількості необхідних процедур.

Будьте здорові і щасливі! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15