м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Вишкрібання цервікального каналу

Цервікальний канал - це перешийок, що з'єднує піхву з порожниною матки. Часто назва процедури викликає у пацієнток недовіру і страх, так як через незнання вони асоціюють процедуру з абортом.

Показання до вискоблювання: дисплазія шийки матки при підозрі на залучення цервікального каналу, а також всі підозрілі на патологію циліндричного епітелію цитологічні варіанти (наприклад, AGCUS)Процедура полягає у взятті клітин і тканин слизової оболонки цервікального каналу.

Методика проведення Вишкрібання цервікального каналу - це нескладне оперативне втручання. Операція проводиться під місцевим знеболенням. На зображенні зліва представлена ​​біопсія шийки матки механічним інструментом (конхотомом), праворуч - кюретаж цервікального каналу.

Наслідки для організму

Наслідки вишкрібання цервікального каналу вельми незначні, якщо операція зроблена правильно, поле неї допускаються слабкі кров'янисті виділення протягом декількох днів. Місячний цикл налагоджується фактично відразу. Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

В останні роки ми почали відмовлятись від вишкрібання цервікального каналу через його низьку інформативності. Процедура робиться наосліп тупим інструментом кюреткой. Ми не бачимо тих тканин, які забираємо на гістологічне дослідження, а кількість матеріалу досить мізерне. Зараз намагаємося вдаватися до офісної гістероскопії, яка дозволяє оглянути цервікальний канал і взяти прицільно підозрілі ділянки тканин. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15