м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Біопсія шийки матки

Під час кольпоскопії гінеколог може бачити патологічні ділянки. Біопсія цих областей може бути необхідною для уточнення діагнозу. Під час біопсії з шийки матки віддаляється невеликий шматочок тканини. Зразок тканини видаляється спеціальним пристроєм. Клітини також можуть бути взяті з каналу шийки матки. Для цього використовується спеціальний пристрій. Це називається ендоцервікальную кюретажем.

Без біопсії і подальшого гістологічного дослідження неможливо говорити про точну діагностику передракових процесів шийки матки (дисплазії). Це обов'язковий метод дослідження.

Біопсія шийки матки виконується під час кольпоскопії. Шийка матки виводиться в дзеркалах, проводиться кольпоскопія. Лікар знаходить змінені ділянки після обробки шийки матки розчином оцтової кислоти і Люголя. Після цього під контролем кольпоскопа за допомогою спеціальних інструментів (радиоволновая петля або конхотом) видаляється один або кілька маленьких шматочків шийки матки. Сама процедура біопсії шийки фактично є складовою частиною кольпоскопії при виявленні патологічних вогнищ.

Знеболення. Біопсія шийки матки проводиться під місцевим знеболенням.

Реабілітація та обмеження такі ж, як і у випадку з кольпоскопією.

Протипоказань практично немає, оскільки це дуже безпечна і одночасно необхідна процедура. Без неї неможливо поставити діагноз дисплазія і рак шийки матки. Біопсія і подальша гістологія є підтверджуючим методом.

Чому біопсію шийки матки вигідно зробити в клініці доктора Медведева?

 • Біопсія шийки матки в нашій клініці робиться тільки за показаннями
 • Ми співпрацюємо з кращими морфологами України та Європи, а якісна гістологія - гарантія качесвтенной постановки діагнозу
 • Ми проводимо біопсію під контролем кольпоскопії і записуємо відео процедури
 • Внутрішній контроль якості

Вигідна ціна У 100% випадків проводиться знеболення не звичайним шпрінцом і тогнчайшімі голками, укол якими не відчувається пацієнткою

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.


На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15