м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Консультація дитячого гінеколога вищої категорії

Дитячий гінеколог (гінеколог дитячого та підліткового віку) консультує дітей з народження і до настання повноліття. У нашій країні повноліття настає в 18 років.

Профілактичні гінекологічні огляди - це щорічні огляди гінеколога навіть при відсутності скарг. Такі регулярні огляди для дівчаток без наявності будь-яких проблем рекомендуються проводити з 13 річного віку.

Мета знайомства - це можливість для підлітків встановити відносини з гінекологом, який в тактовної формі проведе бесіду і огляд. Лікар може піти назустріч дівчині і під час першого знайомства відкласти огляд на другу зустріч, щоб їй «зібратися з духом». Найчастіше страхи у дівчини перед оглядом зникають через кілька хвилин спілкування з лікарем. Жодна зустріч не обходиться без бесіди про здорове харчування, здорові фізичні навантаження, якісний сон, шкідливі звички. Обговорюються питання особистої гігієни.

Ретельно ведеться опитування за характером менструальної функції, тому важливо не забути вдома індивідуальний менструальний календарик або перевірити роботу телефону (якщо контроль менструацій здійснюється за допомогою програми в телефоні). Якщо менструації ще не настали, лікар за бажанням підлітка або батьків проведе бесіду про нормах менструального циклу. Після бесіди і огляду оцінюється поточний стан здоров'я дівчинки. Лікар дає рекомендації на що звертати увагу до наступного профілактичного огляду.

Однак привід звернутися до дитячого гінеколога може з'явитися набагато раніше і навіть відразу після народження дівчинки.

Напрямки діяльності дитячого гінеколога:

 • Запальні захворювання статевих органів: вульвіт, вульвовагініт, сальпінгіт, Офорі, поєднання запальних процесів внутрішніх статевих органів і сечовидільної системи, Поєднання з ЛОР-патологією, дисбіоз піхви
 • Проблеми молочних залоз: мастит, кістозні зміни, асиметрія молочних залоз, додаткові частки ...
 • Синехії малих статевих губ
 • Лейкоплакія та інші незапальні захворювання вульви
 • Вульводінії і мастурбація у маленьких дівчаток
 • Передчасне статеве розвиток (зростання молочних залоз і / або волосся на лобку / пахвових западинах до виконання 8 років)
 • Затримка статевого дозрівання (відсутність розвитку молочних залоз у віці старше 12 років)
 • Порушення менструальної функції: первинна аменорея (відсутність менструацій у віці 15 років і старше), вторинна аменорея (тривала затримка місячних більше, ніж на 3 місяців), нерегулярні менструації (тривалість циклу менше 24 днів і більше 35 днів), альгоменорея (хворобливі менструації) , рясні менструації в період статевого дозрівання (маткові кровотечі)
 • Анатомічні аномалії розвитку вульви, піхви і матки
 • Функціональні кісти яєчників
 • Обстеження в зв'язку з надмірним зростанням волосся на тілі і акне на шкірі для виключення гормональних порушень
 • Спільне з дитячим ендокринологом обстеження і спостереження дівчаток на тлі ожиріння, дефіциту ваги, патології щитовидної залози, цукрового діабету, дисфункції наднирників і інший ендокринологічної патології, яка може вплинути на репродуктивне здоров'я.
 • Індивідуальна бесіда про профілактики небажаної вагітності, підбір методів контрацепції при початку статевого життя.
 • Бесіда про вакцинацію проти вірусу папіломи людини і підготовка до неї.
 • Індивідуальна бесіда зі статевого виховання з акцентом дівчаток на ризики сексуального насильства та експлуатації (абьюз), а також на наявність цих ризиків при спілкуванні через інтернет

Є можливість проведення повторної консультації по скайпу, не виходячи з дому (он-лайн консультації). Умови надання такої консультації заздалегідь обговорюйте з лікарем при очній зустрічі.


Оплатити он-лайн консультацію можна натиснувши на кнопку:

Оплатить

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15