м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Консультація косметолога

Косметологія - це наука про естетичні проблеми зовнішності людини, про їх причини та методи виправлення. А також це методики, що дозволяють виправити проблеми зовнішності. Косметологом називається фахівець, який володіє такими методиками. Однак косметологи можуть працювати в різних напрямках, які вимагають різного рівня підготовки.

Дерматолог-косметолог (лікар-косметолог) - це косметолог з вищою медичною освітою. Такий фахівець може провести діагностику проблем шкіри і волосся, підібрати індивідуальні засоби лікування. Наприклад, виявивши грибок або алергію, він призначає і проводить процедури, виписує ліки. Такий лікар може також усунути невеликі дефекти типу папілом, судинних зірочок і т.п. По суті, це маленькі операції. Великими операціями займаються пластичні хірурги, які також працюють в нашій клініці.

Косметологія постійно поповнюється новими медичними знаннями, досягненнями біохімії, інженерної думки. Тому косметологи, незалежно від спеціалізації і рівня підготовки, регулярно підвищують свою кваліфікацію, освоюють нові методи роботи. Дуже багато проблем, які ще недавно здавалися невиправними, тепер успішно вирішуються.

Сьогодні все більше людей користуються послугами косметологів. У тому числі і чоловіки. Вони стали набагато ретельніше стежити за своєю зовнішністю. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15