м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Консультація дієтолога

Зайва вага - роздобути її легко, а позбутися важко. Крім того, що він багатьом (особливо жінкам) заподіює страждання своєї неестетичністю, він також може служити причиною цілого ряду захворювань від артрозу до інсульту. На щастя, все придумано за нас. Останнім часом модна професія дієтолога все частіше не сходить з екранів телевізорів, з'являються різноманітні дієти і поради. А тим часом, поки дієтолог щось робить, здається, що прекрасні дами і піклуються про здоров'я джентльмени непогано справляються і самі. Але це тільки в тому випадку, якщо ви не знаєте, що лікує дієтолог. Дієтологи - лікарі-фахівці з дієтології, фахівці в області лікувального та профілактичного харчування.

Дієтологи займаються підбором лікувального харчування для людей, які страждають різними захворюваннями, правильна дієта може якщо не вилікувати хворобу, то сильно уповільнити її розвиток. Так як при всіх захворювання виникають ті чи інші порушення в ферментному наборі організму (на рівні шлунково-кишкового тракту або на рівні самої клітини і т.д.), то в раціони лікувального харчування вносяться певні корективи, які допомагають компенсувати випадання того чи іншого ферментного ланки.

Складають раціони лікувального харчування лікарі-дієтологи. Раціонально використовувати харчування не просто. Це вимагає глибокого наукового підходу, фізіолого-біохімічного обгрунтування. При складанні будь-якого раціону лікаря-дієтолога необхідно враховувати особливості засвоєння харчових речовин в організмі людини. Призначений раціон повинен задовольняти енергетичні, пластичні та інші потреби організму, забезпечувати необхідний рівень обміну речовин, а також правильний режим (кратність) прийому їжі.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15