м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

УЗД органів малого тазу

Гінекологічна ультрасонографія або гінекологічна сонографія (УЗД органів малого таза) - метод дозволяє оцінити стан матки, яєчників, фаллопієвих труб, сечового міхура, дугласового простору за допомогою високочастотних звукових хвиль. УЗД може проводиться через живіт або через піхву. Трансабдоминально (через живіт) ультразвук проводиться при наповненому сечовому міхурі, так як в рідині звук переходитиме з меншим опором. Це покращує візуалізацію органів, що лежать на задній поверхні міхура, матки і яєчників.

"Зовнішнє УЗД" використовується для діагностики великих поразок матки, наприклад, великий міоми, завдяки глибокій проникаючої здатності. Однак, якість картинки при такому методі значно гірше, так як частота, з якою працює "зовнішній" датчик, значно нижче, ніж у вагінального датчика. Трансвагінальний ультразвук (проводиться у жінок живуть статевим життям) виконується за допомогою датчика, який вводиться в піхву жінки. Даний метод дозволяє краще побачити яєчники, матку, ендометрій і інші органи малого тазу.

УЗД в гінекології застосовується в Наступний сітуаціях: При необхідності оцініті органи малого тазу Для діагностики других захворювань, например, гостре апендицита Для діагностики и моніторингу гінекологічніх патологій, таких як ендометріоз, лейоміома, кісті яєчніків Для уточнення терміну вагітності і ее Розташування (матково або позаматкова вагітність) Для своєчасного Виявлення раку ОРГАНІВ малого таза При безплідді, для спостереження за реакцією яєчніків на гормональні препарати (моніторинг во время стімуляції) Для сонографического контролю пункції кіст яєчніків Для Перевірки стану ВМС (внутрішньоматкова спіраль) Для вимірювання довжина Шийки матки во время вагітності

Сюди ж відносяться всі УЗД в ранніх термінах вагітності, крім скринінгів Приходьте! Будемо раді Вас бачити!


На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15