м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Визначення якості імплантаційного вікна ендометрія

Дослідження морфологічної поверхні ендометріальної тканини за допомогою Скануючої Електронної Мікроскопії (СЕМ) 

Методика може використовуватись для пошуку оптимального часу для ембріотрансферу у циклах ектракорпорального запліднення. Може бути корисною у жінок з повторними невдалими спробами ЕКЗ (IVF). Суть методики полягає в тому, що у передбачене "вікно імплантації" гінеколог бере аспіраційну біопсію ендометрія щоденно (або через день) три дні поспіль. Після цього отриманий матеріал скеровується у лабораторію, де проводиться електронна мікроскопія та оцінюються кількісні та якісні характеристики вікна імплантації (піноподії). Методика дозволяє обрати день ідеальний для ембіротрансферу.

На відміну від традиційної оптичної мікроскопії використання засобів скануючої електронної мікроскопії для детального вивчення морфології тканини дозволяє отримати об’ємні зображення високої якості з надзвичайно великим збільшенням. Зображення, що отримані зі збільшенням в десятки та сотні тисяч разів дозволяють проаналізувати дрібні структури тканини, які неможливо отримати за допомогою оптичної мікроскопії.

СЕМ надає можливість вивчати об’ємну поверхню клітин:

Увага! Ціна вказана без вартості пайпель-біопсії.

Важливо розуміти, що процедура не призначається самостійно. Її доцільність, необхідну кількість процедур і, відповідно, остаточна вартість, визначаються на очній консультації лікаря. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі та здорові!

Всі наші новини та море корисної інформації на Telegram Public Account: https://t.me/klinika_medvedev

 

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15