м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Інтим-омолодження PRP (плазмоліфтінг)

Кожна жінка, хоче прекрасно виглядати в будь-якому віці. Зараз величезну популярність набирає естетична гінекологія, яка спрямована на збереження і відновлення краси в інтимній зоні у жінок. У косметології використовується величезна кількість процедур з метою омолодження шкіри обличчя та інших ділянок тіла. У нашій клініці широко застосовуються різні варіанти плазмоліфтінга - введення в шкіру власної плазми пацієнтки, збагаченої тромбоцитами (PRP). Тромбоцити - формені елементи крові, основне завдання яких учавствовать в формуванні згустку.

Однак, крім основної функції вони також є необхідним елементом загоєння після пошкодження тканин. Ці "частини клітин" містять величезну кількість біологічно-активних речовин, які запускають процеси регенерації. Світова наука і практика знаходить все більше підтверджень "чудових" властивостей PRP-терапії.

Зараз ми також пропонуємо унікальну авторську методику введення PRP в шкіру зовнішніх статевих органів і піхви, в тому числі і в точку G. Методика дозволяє поліпшити тонус і еластичність шкіри великих статевих губ, поліпшити тонус і любрикация стінок піхви. У ряді випадків пацієнтки, що пройшли цю процедуру відзначають поліпшення сексуальної функції як у самої жінки, так і у її партнера.

Плазмоліфтінг, PRP-терапія (плазмотерапія) - це ін'єкційна процедура, що передбачає введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. Тромбоцити містять фактори росту, які відповідають за ріст і регенерацію тканин, стимулюють утворення клітин сполучної тканини (фібробластів). Косметичні та лікувальні ефекти інтимного плазмоліфтінга: поліпшення текстури, пружності та еластичності шкіри, зменшення гіперпігментації. Також процедура показана при сухості слизової, атрофічних змінах вульви і піхви, при наявності рубців в інтимних зонах

.

Нижче в таблиці представлений склад PRP і біологічні властивості її компонентів:

Як це відбувається?

Для проведення процедури Плазмоліфтінг проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта в спеціальну стерильну одноразову пробірку. Тому на процедуру краще прийти не відразу після їжі (мінімум через 3 години після останнього прийому їжі). Потім центрифуга-сепаратор розділяє кров на еритроцитарної масу і плазму, багату тромбоцитами. Отримана плазма ін'єкційно вводиться в зону лікування.

В результаті інтим-омолодження PRP запускаються природні процеси омолодження і регенерації.

Обережно. Ви можете виглядати занадто молодо для свого партнера!

Чому це варто зробити у нас?

 • По-справжньому багатий досвід
 • Можна поєднувати з іншими естетичними гінекологічними процедурами
 • Можна поєднувати з послугами косметолога
 • Можна робити в комплексі з хірургічним лікуванням по звуженню піхву, корекції розмірів статевих губ і т.д. (Будь-які варіанти)
 • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість Все можна зробити за один раз - зручно і без необхідності госпіталізації

Курс плазмотерапіі складається з чотирьох процедур з інтервалом 7-14 днів.

Процедуру проводять 1-2 рази на рік.

Ціна залежить від кількості зон, які піддаються впливу.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15