м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Інтим-омолодження

Тема інтимного омолодження стає все більш актуальною і є сучасним прогресивним напрямком в естетичній медицині. Ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота міститься в організмі людини і забезпечує вологість шкіри, при її нестачі шкірний покрив втрачає пружність і еластичність. З віком вироблення гіалуронової кислоти знижується, що призводить до зовнішніми ознаками старіння.

Процеси старіння характерні для всього тіла, в тому числі для інтимної зони.

Місце дії і вводяться обсяги залежать від цілей які переслідує лікар і клієнт. Це може бути зволоження, корекція розмірів великих статевих губ, підвищення чутливості певних зон.

Протипоказанням для застосування препаратів гіалуронової кислоти є: вагітність, грудне вигодовування, запальні процеси органів малого тазу, інфекційні захворювання і наявність злоякісних пухлин.

Завдяки контурній пластиці є можливим зменшення входу в піхву, збільшення обсягу великих статевих губ, підвищення чутливості певних зон. Частота проведення процедур залежить від сексуальної активності: чим активність вище, тим швидше розщеплюється філлер.

Ефект після одноразової процедури зберігається протягом 6-12 місяців.

 

Чому це варто зробити у нас?

 • По-справжньому багатий досвід виконання різних естетичних процедур в гінекології
 • Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
 • За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція
 • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15