м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Внутрішньокавернозна ін'єкція (без вартості препарату)

З часу, коли вперше була розпочата интракавернозная терапія розладів статевої функції, пройшло відносно багато часу. Перші препарати, що застосовувалися з цією метою, володіли деякою ефективністю поряд зі значною кількістю побічних ефектів. Однак, у міру розвитку цієї галузі лікування еректильної дисфункції, були розроблені більш безпечні і набагато більш ефективні препарати. Простагландини мають судинорозширювальну дію. При введенні в кавернозні тіла статевого члена вони викликають розширення м'язових клітин кавернозних тіл, що в свою чергу призводить до розширення кровоносних судин. В результаті приплив крові посилюється, і виникає ерекція.

Перевагами інтракавернозному терапії є дуже висока ефективність (до 98%) в плані виникнення стійкої ерекції і курсового лікування порушення потенції і передчасного сім'явиверження. Для виникнення ерекції необов'язкова еротична стимуляція, що є необхідністю при прийомі інших судинорозширювальних препаратів.

Сучасна концепція ведення пацієнтів з еректильною дисфункцією передбачає провідне значення саме консервативної терапії. Існують, звичайно, винятки з цього правила - при доведеній органічної природі імпотенції, в ряді випадків, необхідно хірургічне лікування. Однак слід визнати, що показання до хірургічного лікування дуже сильно звужені останнім часом. Не останню роль в цьому зіграла поява простагландинових препаратів, які вже майже повністю витіснили колишні колись популярними папаверин, фентоламін і т. Д. Пов'язано це з низьким рівнем частоти побічних ефектів і високою ефективністю.

Порушення ерекції будь-якого походження в переважній більшості випадків є показаннями до консервативного лікування, основою якого цілком заслужено стають препарати простагландинового ряду. Важливо розуміти, що оптимальну процедуру в Вашому випадку порадить наш досвідчений уролог! Ми обов'язково допоможемо!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15