м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Зменшення розмірів великих статевих губ

Зменшення (пластика, резекція) великих статевих губ є процедуру, призначену для хірургічного зменшення розмірів великих статевих губ (зовнішніх, несучих волосся). Ця процедура може бути виконана під місцевою анестезією з оральної седацией або загальною анестезією, в залежності від кількості тканини, яка буде видалена і особливостей пацієнтки.

Пластичний хірург або гінеколог видаляє два невеликих "півмісяця" шкіри з внутрішньої частини кожної губи. Кількість тканини, яке буде видалено, залежить від кількості зайвої тканини. У деяких випадках, коли спостерігається атрофія жирової тканини, невелика кількість жиру може бути перенесено з іншої області тіла після ліпосакції. Ушивання зазвичай виконується за допомогою розсмоктуються швів. Відновлення після пластики великих статевих губ

Більшість пацієнток відновлюють фізичну активність через тиждень. Жінки можуть відновити носіння тампонів і статеве життя приблизно через чотири-шість тижнів після операції. Набряк після такої операції може зберігатися дуже довго - до декількох місяців.

Період перебування в клініці - 1 година. Процедура виконується під місцевим знеболенням. Обмеження фізичних навантажень 2-4 тижні. Обмеження статевого життя 4-6 тижнів. Чому це варто зробити у нас? По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку. У нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивні операції, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15