м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

УЗД молочних залоз з Еластографією

У нашій клініці виконується УЗД молочних залоз з Еластографія. Еластографія сучасний метод, який на додаток до традиційного ультразвукового дослідження дозволяє визначити щільність виявленого освіти. Для онкологічних захворювань більш характерна підвищена щільність тканин, що виявляється при еластографії і дозволяє зорієнтуватися наскільки високий ризик онкології. Крім того наш апарат володіє всіма сучасними функціями такими як розширені доплеровские дослідження і може виявити навіть незначні зміни кровопостачання досліджуваного органу.

У нашій роботі ми користуємося міжнародно визнаною шкалою BI-RADS, яка дає чіткі відповіді клініцисту, який направив на УЗД. Крім того, в нашій клініці можна пройти консультацію грамотного мамолога та, при необхідності, провести біопсію підозрілих утворень молочних залоз.

Еластографія - метод диференціювання новоутворень, що забезпечує додаткову інформацію, не доступну при звичайному УЗД: визначення щільності і стисливості тканин. Підвищує специфічність стандартного УЗД і забезпечує високу точність у визначенні природи об'ємних утворень. Дозволяє скоротити число необгрунтованих пункційної біопсії і відібрати групу пацієнтів для подальшого динамічного спостереження. Ультразвукова еластографія (від лат. Еlasticus- «пружний») - относітельноновий метод ультразвукового дослідження, заснований на аналізі жорсткості (еластичності) тканин. Оцінює властивості м'яких тканин чинити опір розтягуванню / стиску при деформації.

Доброякісні освіти мають високу еластичність, а злоякісні вогнища - високу пружність. При натисканні датчиком на досліджувані тканини (компресійна еласографія), якісні зміни структури тканини органу оцінюють за колірною шкалою на моніторі ультразвукового апарату. Більш жорсткі структури відображаються на екрані синім кольором, більш еластичні - відтінками зеленого і червоного кольорів. висока жорсткість освіти при проведенні еластографії свідчить про високу ймовірність його злоякісного походження.

Переваги методу:

Еластографія збільшуєі нформативність стандартного УЗД (наявність проблемного вогнища виявляється частіше й точніше). Її відрізняє висока точність визначення будови новоутворення (відміну доброякісного від злоякісного). Зниження кількості необгрунтованих діагностичних пункцій. Процедура безпечна, безболісна і не тягне за собою ніяких ускладнень.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15