м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Безін'єкційна мезотерапія

У всьому світі популярна класична мезотерапія - мікроін'єкції індивідуально підібраних «коктейлів» з омолоджуючих препаратів, біологічно активних речовин, вітамінів і мікроелементів. Ефект від процедури перевершує всі очікування. І хоча проходить вона цілком комфортно, все ж не кожна жінка легко переносить уколи, особливо якщо мова йде про шкіру обличчя. Чи можлива мезотерапія без ін'єкцій? На щастя, так - для цього і розроблена сучасна методика Безін'єкційна мезотерапії. Точно так же, як і терапія з використанням мікроін'єкцій, Безін'єкційна, або неінвазивна мезотерапія ідеальна для в'янучої шкіри, для боротьби з сухістю і акне, із зморшками і гіперпігментацією.

Як проводиться мезотерапія без ін'єкцій?

Тривалість процедури безголкового мезотерапії - 20-30 хвилин. Коктейль активних препаратів наноситься прямо на шкіру, а потім вона обробляється спеціальним апаратом, що випромінюють пульсуючі магнітні хвилі. Тільки на час процедури Безін'єкційна мезотерапії проникність клітинної мембрани збільшується майже в 400 разів. Корисні речовини безперешкодно проникають в шкіру на глибину 1-2 мм, де утворюють запас. Безголкового мезотерапія дозволяє ще довго використовувати цей запас, оскільки з нього речовини легко розподіляються в інші шари шкіри. Це мезотерапія без уколів, без болю, практично без протипоказань!

Скільки процедур потрібно для гарного ефекту?

Для найкращого результату ми рекомендуємо пройти спеціальний омолоджуючий курс, що складається з 4-6 процедур звичайної і 4-6 процедур Безін'єкційна мезотерапії. Такий курс дає довгостроковий ефект ліфтингу, уповільнює старіння і подовжує молодість вашої шкіри щонайменше на рік.

Крім курсів лікування, розроблені разові «моментальні» процедури безголкового мезотерапії - наприклад, ліфтинг і зняття набряків, ідеальні процедури перед важливими заходами. Нижче лише кілька варіантів Безін'єкційна мезотерапії, які ми пропонуємо Вам:

 • Мезотерапія "анти-акне"
 • мезотерапія зволожуюча
 • мезотерапія відбілююча
 • мезотерапія підтягуюча

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15