м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Мікроскопія нативного мазка

Мікроскопічне дослідження вагінальних виділень є найбільш доступним і інформативним методом діагностики. "Мазок" - частина рутинного гінекологічного огляду. Навіщо ж ми впровадили "нативную мікроскопію" - пряме мікроскопічне дослідження "мокрого" виділень з піхви безпосередньо на прийомі гінеколога? Справа в тому, що пряма мікроскопія вагінального відокремлюваного дає можливість відразу після забору побачити клітини епітелію і мікроорганізми генітального тракту, будучи частиною клінічного обстеження пацієнток. Така мікроскопія широко проводиться в Європейських країнах, метод описаний у всіх останніх закордонних посібниках для лікарів акушерів-гінекологів.

 

Це метод дослідження, який дозволяє встановити діагноз, призначити адекватне лікування під час перших відвідин, витрати часу мінімальні, а інформація для першого візиту максимальна. Ми часто доповнює цей метод рН-метрией вагінальних виділень, що підвищує діагностичну занчімость методу. Нативная мікроскопія дозволяє поставити діагноз "бактеріальний вагіноз", "вульвовагінальнийкандидоз" і "трихомоноз" безпосередньо на візит з гінеколога і відразу ж почати ефективне лікування. Особливо корисний метод для діагностики трихомонозу. Ці одноклітинні найпростіші мають джгутики і добре визначаються поки мазок не висох за рахунок дуже характерного руху.

Чому цей аналіз потрібно зробити саме у нас?

 • Ми перші почали робити нативную мікроскопію, як мінімум, в Дніпропетровській області
 • Кваліфікація, досвід і можливість поєднувати з іншими лабораторними методами
 • Прихильність принципам доказової медицини та призначення схем лікування за американськими і європейськими стандартами

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15