м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Склеротерапія кіст яєчника

Склеротерапія ендометріоїдних кіст яєчника - методика, яка дозволяє під контролем УЗД зробити пункцію кісти, видалити її вміст, ввести спеціальний розчин, що викликає спадання стінок кістозної порожнини і забезпечує профілактику повторного розвитку ендометріоїдних кісти. Кому підійде така процедура? Процедуру рекомендують використовувати в разі рецидиву кісти після оперативного лікування, так як хірургічне втручання на яєчниках призводить до зменшення запасів яйцеклітин.

Це дозволяє зберегти оваріальний резерв для подальшої вагітності.

Для призначення склеротерапії є чіткі показання та протипоказання

Процедура не рекомендується: - якщо кіста має невдале розташування і складно провести її пункцію - якщо є сумніви, що кіста є ендометріоїдної - при безплідді, але оваріальний резерв високий і не проводилося раніше лапароскопічне лікування (метод першої лінії лікування ендометріозу і безпліддя при хорошому запасі яйцеклітин) - якщо крім ендометріоїдних кісти, є супутнє захворювання органів репродутівной сфери потребує оперативного лікування.

Методика може проводиться під місцевим або короткочасним внутрішньовенним знеболенням, весь хід процедури контролюється ультразвуком. Операція короткочасна, не вимагає тривалого перебування в клініці, буквально відразу ж після процедури Ви можете повертатися додому. Перевагами склеротерапії ендометріоїдних кіст є те, що це неопераційний метод, тобто ендометріоїдних кісти можна вилікувати без хірургічного втручання, методика дозволяє зберегти оваріальний запас (резерв), у пацієнток зі зниженим антімюллерова гормоном процедура не призведе до більшого зниження.

До недоліків можна віднести відсутність повноцінного гістологічного дослідження на відміну від лапароскопічного лікування ендометріоїдних кіст. Біопсія і гістологія дозволяють бути повністю впевненим у тому, що кіста ендометріоїдна. Саме тому якщо є найменші сумніви або ризик розвитку раку яєчників, склеротерапія не застосовується. Для отримання правильного лікування і щоб уникнути ускладнень рекомендується очна консультація з нашим фахівцем. Ми одні з небагатьох клінік в Україні, які освоїли і успішно застосовуємо цю методику. Щоб визначитися чи підходить для Вас дана процедура - чекаємо Вас на прийомі. Ультразвукові етапи процедури:

Вихідна кіста

У кісту введена голка, контрастна для ультразвуку

Порожнина кісти заповнена склерозантом

Фінальний і абсолютно нормальний вигляд яєчника рівно через 30 хвилин після того як пацієнтка переступила поріг клініки. Без наркозу і госпіталізації можна відразу йти додому!

І ось ще думка в рамках проекту "Акушерство і гінекологія за 60 секунд":

Ціна вказана без вартості цитологічного дослідження зразка тканини.

Це недорогий аналіз.

Чому це варто зробити у нас?

 • По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
 • Склеротерапією кіст яєчника майже ніхто не займається
 • За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція
 • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15