м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Реювенація яєчників PRP

Кожна жінка, хоче прекрасно виглядати в будь-якому віці. Зараз величезну популярність набирає естетична гінекологія, яка спрямована на збереження і відновлення краси в інтимній зоні у жінок. Однак, збереження краси і жіночності врядли можливо з згаслої функцією яєчників - головної залози внутрішньої секреції, що відповідає за репродуктивну систему жінки!

Сучасні технології пішли далі і на сьогодні з'явилася можливість пройти курс PRP-терапії, спрямований на омолодження яєчникової тканини! У косметології використовується величезна кількість процедур з метою омолодження шкіри обличчя та інших ділянок тіла. У нашій клініці широко застосовуються різні варіанти плазмоліфтінга - введення в шкіру власної плазми пацієнтки, збагаченої тромбоцитами (PRP). Тромбоцити - формені елементи крові, основне завдання яких учавствовать в формуванні згустку.

Однак, крім основної функції вони також є необхідним елементом загоєння після пошкодження тканин. Ці "частини клітин" містять величезну кількість біологічно-активних речовин, які запускають процеси регенерації. Світова наука і практика знаходить все більше підтверджень "чудових" властивостей PRP-терапії. Нижче в таблиці представлений склад PRP і біологічні властивості її компонентів:

Зараз ми також пропонуємо унікальну авторську методику введення PRP безпосередньо в тканину яєчника.

Кому може бути корисна ця процедура?

 • Жінкам з первинною недостатністю яєчників (синдром резистентних яєчників)
 • Планування вагітності у жінки після 37
 • Синдром передчасного виснаження яєчників
 • Втрата функції яєчників через операцій
 • Втрата функції яєчників через хіміотерапію
 • Інші причини зниження оваріального резерву
 • Погана відповідь на індукцію овуляції

Як це відбувається?

Для проведення процедури Плазмоліфтінг проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта в спеціальну стерильну одноразову пробірку. Тому на процедуру краще прийти не відразу після їжі (мінімум через 3 години після останнього прийому їжі). Потім центрифуга-сепаратор розділяє кров на еритроцитарної масу і плазму, багату тромбоцитами. Отримана плазма ін'єкційно вводиться в зону лікування, тобто в яєчниках

В результаті інтим-омолодження яєчників PRP запускаються природні процеси омолодження і регенерації. Існує два варіанти процедури: один неінвазивний, заснований на доставці PRP до яєчників спеціальним катетером через маткові труби. Другий більш ефективний, проте і більш інвазивний - введення PRP безпосередньо в тканину яєчників спеціальною голкою під контролем ультразвуку. Коли проводиться процедура? Якщо у Вас немає менструального циклу - в будь-який час. Якщо менструальний цикл є - до 10 дня циклу.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15