м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг - це інноваційна лікувально-омолоджує ін'єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за регенерацію і зростання молодої тканини.

Нижче в таблиці представлений склад PRP і біологічні властивості її компонентів:

Як це відбувається?

Для проведення процедури Плазмоліфтінг проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта в спеціальну стерильну одноразову пробірку. Потім центрифуга-сепаратор розділяє кров на еритроцитарної масу і плазму, багату тромбоцитами. Отримана плазма ін'єкційно вводиться в зону лікування. В результаті плазмоліфтінга відбувається вплив на глибокі шари шкіри, запускаються природні процеси омолодження і регенерації. Після процедури відбувається зволоження та живлення шкіри, поліпшується колір обличчя, зникають пігментні плями, зморшки, підтягується овал обличчя - спостерігається значний ліфтинг.

Для чого застосовується?

У косметології плазмоліфтінг успішно застосовується з метою корекції вікових змін шкіри, а також при лікуванні рубців і стрий, вугрової хвороби, постакне, реабілітації шкіри після фотоповрежденія і пілінгів. Процедура ефективна також і для лікування алопеції (випадіння волосся). Для цього аутоплазмой точково вводиться в шкіру волосистої частини голови. В результаті чого поліпшується кровообіг, нормалізується обмін речовин, підвищується місцевий імунітет шкіри.

Плазмоліфтінг має протизапальну дію, нормалізує роботу сальних залоз і усуває себорею. У трихолог застосування цієї методики допомагає зупинити випадання волосся, поліпшити їх стан і вирішити проблеми зі шкірою голови всього за кілька процедур.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15