м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Пакет «Ростемо разом»

Переляк, здивування, чарівність - ці етапи вже позаду. Там же залишилися ранній токсикоз і рішення про повідомлення родичів про очікуване Дива. У сьогодення і майбутнє тільки дуже серйозні і важливі аспекти - документальний супровід вагітності, рішення можливих питань з ускладненнями, проблема вибору лікаря і місця для самих пологів. Всі ці питання і проблеми навалюються дуже скоро і вимагають невідкладних рішень, а сил на них у майбутньої мами залишається все менше.

Ми пропонуємо для Вас комплексний пакет супроводу вагітності «ростемо разом» з 20ой тіжні вагітності ». Пакет «Ростемо разом» націлений допомогти жінці у вирішенні всіх бюрократичних питань, пов'язаних з документальним оформленням декрету, на отримання кваліфікованої медичної допомоги в будь-який час до моменту бажання малюка з'явитися на Світло. В Пакет «Ростемо разом» входять всі консультації, аналізи і дослідження, покладені Наказом МОЗ №417.

Купуючи Пакет супроводу вагітності «Ростемо разом», майбутня мама знімає з себе будь-яку головний біль, що стосується складних логістичних рішень. Повна інформаційна підтримка, всі необхідні аналізи і дослідження - в одному місці, в зручний для неї час, в комфортних умовах з лояльним ставленням лікарів до всіх можливих ситуацій. Купуючи Пакет «Ростемо разом» у майбутньої мами залишиться всього дві турботи: залишатися щасливою і придумати ім'я майбутній дитині.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15