м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Склеротерапія судинних сіточок і варикозних вен

Для позбавлення вас від сіточок-зірочок-павучків, в арсеналі у флеболога багато секретних методик. І називатися вони можуть самими загадковими і незрозумілими, для вас, на швидку руку придуманими назвами - аби привернути увагу споживача! Однією з класичних методик визнана склеротерапія, або склерозування судин (як кажуть в народі). Що це за метод? Чи ефективний він? Показання?

Для позбавлення вас від сіточок-зірочок-павучків, в арсеналі у флеболога багато секретних методик. І називатися вони можуть самими загадковими і незрозумілими, для вас, на швидку руку придуманими назвами - аби привернути увагу споживача! Однією з класичних методик визнана склеротерапія, або склерозування судин (як кажуть в народі). Що це за метод? Чи ефективний він? Показання?

Склерозанти (етоксісклерола, Фибро-Вейн) - активні речовини, метою яких є руйнування внутрішньої стінки вени. Препарат, його концентрація і обсяг підбирається тільки лікарем індивідуально для кожного пацієнта! При правильному використанні, склерозант надає тільки місцеву дію на дрібні вінки і його загальну токсичну дію на організм виключено. При попаданні невеликої кількості склерозанта в глибоку венозну систему відбувається його швидке розчинення (кровотік в глибоких венах набагато вище, ніж в поверхневих) без місцевого та загального шкідливої ​​дії.

Після проведення сеансу склеротерапії пацієнту рекомендують носіння компресійного трикотажу протягом 5-7 днів з додатковим призначенням венотоников. Після видалення варикозних розширених вен венозний відтік поліпшується за рахунок безлічі здорових вен.

Даний метод лікування є ефективним єдиним методом лікування при розсипних формах варикозу, що виявляються розширенням підшкірних вен невеликого діаметру і телеангіоектазіями - дрібними (до 0,5 мм в діаметрі) внутрішньошкірним судинами венозного типу, що мають вид "сіточок", "зірочок", "павучків" . При магістральних формах варикозної хвороби, коли є поодинокі, але великі вени (більше 0,5 см в діаметрі), в значній частині випадків склеротерапія також може надати хороший лікувальний ефект. Однак показання до лікування в таких випадках повинні визначатися строго індивідуально і тільки після проведення дуплексного сканування вен.

Протипоказаннями для проведення процедури є: активні тромбози, пороки серця, вагітність, годування грудьми і інші. Сама методика склеротерапії є безболісною лікувальною процедурою. Рідко може бути кілька болючою (відчуття поколювання або слабкого печіння). Тому використовують спеціальні тонкі голочки або мікрокатетери, найбільш якісні одноразові матеріали останнього покоління провідних виробників. Сучасні склерозанти абсолютно безпечні і володіють анестезуючу дію, тому їх введення може супроводжуватися лише слабким почуттям пощипування.

В ідеальному випадку склерозированная вена набуває вигляду щільного малоболезненного підшкірного тяжікі без зміни над ним шкірних покривів. Протягом наступних 3-6 місяців, в окремих випадках трохи довше, відбувається повне розсмоктування цього тяжа з заміщенням його сполучною тканиною. Пам'ятайте, що склеротерапія не завжди гарантує довічне одужання і в подальшому можуть знадобитися повторні процедури. Кращим засобом профілактики рецидиву захворювання є постійне використання спеціальних профілактичних або лікувальних колготок, венотоников і спостереження судинного хірурга.

Про можливі побічні ефекти, принципи поведінки пацієнта після сеансу склеротерапії - вам розповість

Ваш лікар-флеболог. Міцного Вам здоров'я, красивих і здорових ніг!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15