м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Терапія PRX t-33

Час космічних швидкостей вимагає від нас не тільки миттєвих рішень, а й постійно змушує робити вибір між «хочу» і «треба», «я» і «інші». Дівчата, зайняті сім'єю, кар'єрою, які беруть активну участь у соціальному житті дуже хотіли б отримувати заслужений догляд регулярно, але, все частіше, зовсім не мають на нього час. Для таких активних панянок вже пару років, як не варто дилема: «бути, або здаватися» ...

З тих пір, як в арсеналі косметологів з'явився «пілінг PRX t-33», у дам зникли проблеми з тим, щоб «засяяти». Справа в тому, що досить широко відомий «пілінг PRX t-33» дає можливість засяяти миттєво після його застосування, стерши з лиця жінки п'ять років.

Що ж таке, насправді, «серединний пілінг PRX t-33»? Чому після нього, частіше за все не облазить особа? За рахунок чого косметолог домагається сяйва шкіри? Чому, здавалося б - досить просту процедуру, косметологи не рекомендують робити в домашніх умовах? Перш за все, потрібно розуміти, що пілінг PRX t-33 являє собою комбінацію трихлороцтової кислоти з перекисом водню, яка підвищує ефективність трихлороцтової кислоти, активуючи рецептори шкіри. Коев кислота доповнює склад пілінгу своїм освітлюючим дією на шкіру, допомагаючи боротися з пігментними плямами і нерівномірним тоном шкіри.

Склад підібраний таким чином, що один компонент посилює дію іншого, підвищуючи ефективність процедури. В основу пілінгу входить трихлороцтової кислота, відома своїм потужним омолоджуючий ефект за рахунок активації фібробластів - клітин шкіри відповідають за синтез колагену, що в результаті надає пружність шкірі. До недавніх пір застосування трихлороцтової кислоти в косметології було обмежено через тривалу реабілітацію (до 1 тижня) і ризиком побічних ефектів. PRX t-33 позбавлений даних побічних ефектів. Однак ...

Ринок в особі клієнтів зараз вимагає появи таких процедур, які, залишаючись непомітними для оточуючих, давали б максимальні результати. Мало хто хоче (має час) споглядати кірки, лущення, мати ризики з гіперпігментацією, що дуже часто відбувається, наприклад, після класичного ТСА-пілінгу. Тому, всі найсучасніші методики косметології спрямовані на стимулювання внутрішніх шарів шкіри, без пошкодження зовнішнього. За цим же принципом, до речі, діють і дорогі апаратні методики: лазерне омолодження - яскравий тому приклад. Але ми повернемося до PRX t-33 ...

PRX t-33 - це не зовсім пілінг. Це - інноваційний, дермальний стимулятор, який і відрізняється кардинально від традиційного пілінгу тим, що не пошкоджує дерму. Саме тому він не має вікових обмежень і не вимагає періоду реабілітації. Однак, як і будь-який пілінг його не можна робити бездумно. Сама процедура вимагає збору анамнезу і, крім показань: акне, зниження пружності шкіри, атрофічні рубці, розтяжки в комплексному лікуванні пігментних плям, себорейний дерматит, гіперкератоз, фотоповрежденія шкіра

Дана процедура має також і ряд протипоказань: годування грудьми, вагітність, дерматологічні захворювання з порушенням цілісності шкіри в місці передбачуваної процедури, непереносимість компонентів препарату. Найчастіше цю процедуру замовляють і роблять на обличчі, шиї і в області декольте, однак, в даному конкреном разі не варто обмежувати себе і не дооцінювати можливості «ідеального стимулятора». Освітлення шкіри в будь-яких, навіть самих інтимних місцях, підтяжка, надання шкірі тонусу і сяйва за допомогою PRX t-33 - дуже легке і благородне рішення самих делікатних проблем.

Переваги PRX t-33 неможливо переоцінити:

- Тривалість процедури - 15-40 хвилин

- Омолодження без ін'єкцій і болю

- Без реабілітації - Можна робити навіть влітку

ефект:

Вже після 1ой процедури: збільшення пружності шкіри, рівніший тон особи, зменшення кількості дрібних зморшок, свіжий колір обличчя.

Після 3ей процедури: підвищення пружності шкіри, освітлення пігментації в 2 рази, видиме омолодження - розгладження дрібних зморшок і зменшення середніх, початкове поліпшення рельєфу шкіри (зменшення слідів постакне) Після 6ой процедури: пружна шкіра, освітлення пігментації, омолодження обличчя, розгладження середніх і зменшення глибоких зморшок, помітне поліпшення рельєфу шкіри. Через 2-3 місяці ефект ще більш виражений, ніж після 6ой процедури. Йде накопичення ефекту.

В кінці процедури, після проведення пілінгу обов'язково передбачена відновлює маска. Ціна процедури залежить від зони проведення та кількості шарів. Рекомендовано використовувати для однієї зони не більше 2 мл в чотири шари. Однак, бувають індивідуальні особливості організму, коли косметолог приймає рішення використовувати тільки 2, або три шари, але, в такому випадку, пілінгом він торкнеться більшу площу. Краса вимагає жертв. Але не в цьому випадку!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15