м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Тред-ліфтинг (за одну зону) без вартості ниток

Якщо на обличчі з'явилися зморшки, шкіра стала в'ялою, виглядає не доглянуто, значить необхідно звернутися за консультацією до косметолога. Спеціаліст може запропонувати масу процедур, які впораються з проблемою. Великою популярністю користується тредліфтінг мезонітямі. Чим тредліфтінг відрізняється від звичайного ліфтингу? Для процедури використовують спеціальні нитки. Їх діаметр трохи більше за людську волосину. Тому вводяться вони безболісно, ​​зате надають миттєвий ефект. Фахівці відзначають, що створюється якийсь каркас. Шкіра підтягується, зволожується, набуває здорового вигляду.

Мезоніті віготовлені з матеріалу, что з часом самостійно розсмоткується. Основу ставити полідіоксанон (абсолютно нешкідліву Речовини). Покриття - полігліколіевая кислота. Ефективність Дії - 180-200 днів. Далі вона розсмоктується, перетворюючісь на вуглекислий газ и воду. Нитки кріпляться на тонких голка, виготовлення з медичної Сталі. Повністю продезінфіковані, шкірні поміщена в окремий контейнер. Довжина, товщина и вид нитки могут буті різнімі. Максимальна товщина - 0,3 мм.

Саме тому голки и нитки не залішають на обліччі шрамів, рубців, набряків, других слідів. За правилами, нитка та патенти вводіті не в тканини, а в підшкірно-жировий шар. У цьом випадка процес буде безболіснім, материал НЕ буде видно даже на тонкій и світлій шкірі пацієнткі.

Можна віділити кілька відів мезонітей: 1. Лінійні. Нитки абсолютно Рівні и гладкі. Їх Відмінна рису - довжина. Може коліватіся від 25 до 90 мм. Їх Використовують для роботи з областю очей, щік, шії, декольте, рота, коригування овалу лица; 2. Спіральні. Довжина 50-60 мм. Особлівість в тому, что нитки могут после натягу повертаті Собі первісну форму. Це важліво, тому что НЕ впліває на природну міміку особи. Застосовують для коригування носогубних складок, мімічніх зморшок в області очей, лоба, підборіддя; 3. Голчасті. На Кожній нитки розташовані невелікі надсечкі.

Завдяки їм матеріал надійно фіксує шкіру в потрібному положенні. Ці нитки вводять тільки під місцевою анестезією. Судячи з відгуків дівчат, ліфтинг ефект від них максимальний. Якщо проблеми існують в декількох областях особи, косметолог може запропонувати використання трьох видів ниток.

Ефективність від цього збільшується.

Дізнатися всі наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15