м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Черезшкірна електростимуляція

Черезшкірна електростимуляція - немедикаментозний високоефективний метод лікування і профілактики (!) Головних болів. Проводиться за допомогою спеціального пристрою під назвою Cefaly (зареєстровано в Європі і в США і схвалено FDA), що представляє собою ободок з прикріпленими електродами, що надівається на голову. За рахунок використання струмів низької інтенсивності, больових відчуттів у пацієнта не виникає, що хіба легке поколювання або свербіж. Залежно від симптоматики, можливо проведення стимуляція надглазничного або потиличного нерва.

В принципі впливу лежить вплив низько- або високочастотних струмів малої амплітуди. Вплив змінного струму гасить больові сигнали, що направляються по нервах до мозку. Це відбувається за рахунок блокування ноцицептивного (больового) шляху в результаті модифікації нервових зв'язків (відповідно до теорії ворітної контролю болю). Електричні коливання як би поглинають больовий сигнал.

Також відбувається гармонізує вплив, що стимулює синтез ендорфінів - особливих пептидів, які природним чином заспокоюють біль, знімають втому і покращують настрій. Крім того, електростимуляція впливає на больові волокна, що іннервують окістя черепа і м'язи скроневої, тім'яної і зати-лочной областей, що зумовлює ефективності процедури при різних видах головного болю.

Черезшкірна нейростімуляція означає зовнішню підводку струму. Електроди імплантують в нервовий центр, а кріплять зовні, поблизу від ділянки болю. Безумовний плюс процедури - відсутність побічних дій. Дозволяє як купірувати напади головного болю, так і профілактувати їх виникнення в подальшому. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15