м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Вестибулярне обстеження при запамороченні

Під поняттям "запаморочення" часто об'єднують безліч різних симптомів: відчуття руху в просторі власного тіла, навколишніх предметів, нестійкість при ходьбі, двоїння і тремтіння предметів перед очима, відчуття провалів, "падіння в безодню", туман перед очима, переднепритомний стан. Кожне з цих неприємних відчуттів може бути симптомом декількох захворювань і не завжди є істинним запамороченням. Причин запаморочення безліч. Воно може виникати як у абсолютно здорових людей при певних умовах, так і бути симптомом серйозних, жизнеугрожающих захворювань.

Таким чином, діагностичних пошук дуже широкий, часто пацієнтові складно розібратися у виникаючих відчуттях. При цьому методи нейровізуалізації (КТ, МРТ) не завжди дають необхідну інформацію. Проведення неврологічного огляду дозволяє серед безлічі скарг і відчуттів виділити справжнє запаморочення, пов'язане з ураженням вестибулярного аналізатора, відповідального за підтримку рівноваги і почуття положення тіла в просторі. Надалі, для уточнення рівня ураження вестибулярної системи, необхідне проведення спеціалізованого вестибулярного обстеження. Це єдиний метод, що дозволяє точно встановити і надалі усунути причину захворювання.

Включає в себе: огляд, положення і рухливість очних яблук, утримання погляду при відведенні очей, плавні стежать руху, якісну оцінку саккад, оптокинетического ністагм, вестибулоокулярного рефлекс (проба Халмадьі-Кертойза), придушення вестибулоокулярного рефлексу, обстеження в окулярах Френцеля, пробу Дікса- Холпайка, оцінку статичного і динамічного рівноваги. Звертайтеся до нашого досвідченому невролога (невропатолога), який обов'язково допоможе Вам поправити здоров'я!

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15