Копия Медведєв Михайло Володимирович

Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

Освіта

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.

Основні напрямки

  • Основний напрямок - оперативна гінекологія, мало-інвазивні операції будь-якої складності, пластична хірургія в гінекології, гінекологічна ендоскопія. Крім того, займаюся більшістю питань акушерства і гінекології: проблеми вагітності, урогінекологія. ендокринна гінекологія, доброякісна патологія, патологія шийки матки, Інфектологія в акушерстві та гінекології.

Статті

33d Annual meeting, ESHRE, Geneva, 2017

Global congress on hysteroscopy, Barcelona, Spain, 2017

Диплом доктора медичних наук за спеціальністю акушерство і гінекологія

Атестат професора

Диплом за активний розвиток післядипломної освіти в Україні (British medical journal)

4 конгрес Society of Endometriosis and Uterine Disorders, Флоренція, 2018

Антибіотикорезистентності-глобальна проблема, Майорка, 2018

12 конгрес європейського суспільства гінекологів, Барселона 2017

25 міжнародний конгрес протиріч в акушерстві, гінекології та безплідді, Відень 2017

Міжнародний саміт з жіночого здоров'я, Берлін 2017

Сертифікат "Мінімально-інвазивний хірург" Європейської академії хірургії

Ендометріоз: від А до Я, Реваз Бочорішвілі, 2020

Курси по глибокому освоєнню хірургії глибокого інфільтративного ендометріозу, IRCAD, Strasburg, France

Міжнародний конгрес з репродуктології, 2020

Міжнародний конгрес з репродуктології, 2020

Послуги та вартість

Відповіді на запитання

Задати питання лікарю
  • Дар’я 2023-03-17 09:22:00
    Доброго дня. Останнім часом постійно виникає посткоїтальний цистит. Зверталася до гінеколога та притримувалась порад щодо цієї проблеми, але змін немає. Потрібно ще звернутися до вашого уролога? Чи можливо позбутися цього чи якесь радикальне лікування може потрібно?(
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, записуйтесь до мене, я думаю.
  • Ольга 2023-03-14 20:47:00
    Добрый день, на УЗИ обнаружили интерстициально субмукозный миоматичный узел по задней стенке, 21,8*19.3*18.4 мм. Из за него железодефицитная анемия, очень обильные месячные. Скажите можно ли узел удалить? В какую стоимость ? И сколько по времени госпитализация ?
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, так можна. Важливо все ж таки прийти на консультацію, щоб я подивився. Попередньо гістерорезектоскопія (під наркозом). До 20 тис. В стаціонарі калька годин. Я таке оперую.
  • Аліна 2023-03-10 21:58:00
    Доброго дня! Чи існує вакцинація/лікування вірусу 2 типу? Як порадите діяти при постійних рецидивах після пологів на гв?
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, Ви не вказали який саме вірус маєте на увазі, здогадався, що герпес. Герпес не має поки що ефективних вакцин. Лікуються тільки рецидиви захворювання, а також існує супресивна терапія при частих рецидивах. Ацикловір, валацикловір, фамцикловір та інші препарати з цієї групи
  • Тетяна 2023-03-05 17:33:00
    Доброго дня, лікарю!
    У мене виявили ендометріоїдну кісту (по узд і підвищений рівень СА-125), розмір майже 10см. Зараз знаходжуся за кордоном і збиралася робити операцію тут. На консультації місцевий лікарь, який займається такими операціями, сказав, що при таких великих розмірах дуже часто вони роблять 2-крокову операцію: на першій висмоктують вміст кісти, роблять гормональний укол, який тимчасово відключає місячні, а через 3 місяці роблять другу операцію на якій вже повністю видаляють те, що залишилось. Коли він робив узд, то сказав, що є шанс зробити все і за один раз, але якщо під час операції зрозуміють, що кіста якось погано розташована, або є шанс пошкодити щось, то краще розбивати на дві операції. Тобто є шанс зробити і за одну, але не факт. Раніше я не чула/не читала про такі 2-етапні операції, і мені здавалось, що при ендометріозі навпаки є небажаним робити кілька операцій. Мені 33 роки, кісту/ендометріоз виявили вперше. А що ви думаєте про такі 2-крокові операції?
    Завчасно дякую!
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, такий підхід існує, але я не фанат кількох операцій. Все можна зробити набагато простіше: 1. За один раз лапароскопічно. 2. Зробити склеротерапію і, можливо, взагалі не робити операцію. Все залежить від вигляду кісти, репродуктивних планів та симптоматики. У нас є онлайн консультації, або за бажанням приїжджайте - допоможемою

Поставити запитання лікарю