Копия Овсюк Лариса Іванівна

Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог

Освіта

  • Закінчила Дніпропетровський медичний інститут з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа в 1980 р
  • Клінічна ординатура з акушерства і гінекології на кафедрі акушерства та гінекології ДМИ на базі обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.
  • З 1988 р спеціалізація по ендокринної гінекології на базі Дніпропетровської обласної басейнової лікарні: амбулаторна служба, терапевтичне і хірургічне ендокринні відділення
  • З 1996 по 2016 рр - робота в консультативному відділенні Дніпропетровського обласного діагностичного центру, основним напрямком якої була діагностична та лікувальна допомога пацієнткам міст і районів області в питаннях ендокринної гінекології та мамології.
  • З 2017 р досвід роботи в приватному медичному центрі - консультант по ендокринної гінекології та мамології.
  • Основні професійні принципи: - Грамотно, використовуючи матеріали ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ, діагностувати причину захворювання і максимально повноцінно усувати її наслідки. - Довірчий контакт з пацієнткою і обов'язкове її участь в реалізації профілактичних і лікувальних заходів, тобто ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД. - Складання ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ діагностики та лікування захворювань, тому що жодна жінка не є точною копією іншого. - Виявлення слабких ланок функціонування організму пацієнтки і попередження можливих ризиків, тобто ПРОФІЛАКТИЧНИЙ НАПРЯМОК в роботі.

Основні напрямки

  • Регулярно підвищую свій професійний рівень на українських і міжнародних європейських симпозіумах, конференціях, семінарах, школах (Німеччина, Польща, Чехія, Фінляндія, Португалія, Іспанія)
  • Важливе значення в моєму професійному зростанні мали стажування "на робочому місці", які забезпечували тісне знайомство з практикуючими колегами з інших регіонів, освоєння нових практичних навичок. - Курси інформації і стажування з організації мамологічного центру (Київ, Український науково-дослідний інститут онкології та радіології, 1996 р) - Ендокринологія в акушерстві та гінекології (Харків, інститут удосконалення лікарів, 1998) - Ендоскопічні методи діагностики та лікування в гінекології (Дніпропетровськ, обласна клінічна лікарня ім. Мечникова, 2004 р) - Ендокринна гінекологія (Санкт-Петербург, НДІ акушерства і гінекології ім. Отта, 2013 р)

Статті

13-й конгрес Європейського товариства контрацепції і репродуктивного здоров'я, Лісабон, 2014

Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки, Київ 2017

Актуальні питання репродуктивної медицини України, Дніпро 2017

Сучасний підхід до менеджменту аномальних матково кровотеч, Київ, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2016

Перинатальні, акушерські та гінекологічні аспекти репродуктивної ендокринології, Дніпро, 2015

Актуальні питання сучасної гінекології, Дніпро, 2014

Симфонія гормонів в організмі жінки в аспекті міждисциплінарної взаємодії, Дніпро, 2015

Гиперпролактинемия як міждисциплінарна проблема від причин до наслідків, Київ, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2018

Захворювання молочних залоз 2017

Менеджмент аномальних маткових кровотеч, Дніпро, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2015

Ендометріоз - хвороба цивілізації, Дніпро, 2014

Здоров'я жінки в 21 столітті, Київ, 2016

Засідання академії репродуктивної медицини, 2015

Школа замісної гормональної терапії, Дніпро, 2014

Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів: проблеми і перспективи, Дніпро, 2014

100 питань про жіноче здоров'я, Трускавець 2018

Пленум асоціації акушерів-гінекологів України, 2018

Запалення та репродуктивне здоров'я жінки, 2018

Послуги та вартість

Відповіді на запитання

Задати питання лікарю
  • Дар’я 2023-03-17 09:22:00
    Доброго дня. Останнім часом постійно виникає посткоїтальний цистит. Зверталася до гінеколога та притримувалась порад щодо цієї проблеми, але змін немає. Потрібно ще звернутися до вашого уролога? Чи можливо позбутися цього чи якесь радикальне лікування може потрібно?(
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, записуйтесь до мене, я думаю.
  • Ольга 2023-03-14 20:47:00
    Добрый день, на УЗИ обнаружили интерстициально субмукозный миоматичный узел по задней стенке, 21,8*19.3*18.4 мм. Из за него железодефицитная анемия, очень обильные месячные. Скажите можно ли узел удалить? В какую стоимость ? И сколько по времени госпитализация ?
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, так можна. Важливо все ж таки прийти на консультацію, щоб я подивився. Попередньо гістерорезектоскопія (під наркозом). До 20 тис. В стаціонарі калька годин. Я таке оперую.
  • Аліна 2023-03-10 21:58:00
    Доброго дня! Чи існує вакцинація/лікування вірусу 2 типу? Як порадите діяти при постійних рецидивах після пологів на гв?
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, Ви не вказали який саме вірус маєте на увазі, здогадався, що герпес. Герпес не має поки що ефективних вакцин. Лікуються тільки рецидиви захворювання, а також існує супресивна терапія при частих рецидивах. Ацикловір, валацикловір, фамцикловір та інші препарати з цієї групи
  • Тетяна 2023-03-05 17:33:00
    Доброго дня, лікарю!
    У мене виявили ендометріоїдну кісту (по узд і підвищений рівень СА-125), розмір майже 10см. Зараз знаходжуся за кордоном і збиралася робити операцію тут. На консультації місцевий лікарь, який займається такими операціями, сказав, що при таких великих розмірах дуже часто вони роблять 2-крокову операцію: на першій висмоктують вміст кісти, роблять гормональний укол, який тимчасово відключає місячні, а через 3 місяці роблять другу операцію на якій вже повністю видаляють те, що залишилось. Коли він робив узд, то сказав, що є шанс зробити все і за один раз, але якщо під час операції зрозуміють, що кіста якось погано розташована, або є шанс пошкодити щось, то краще розбивати на дві операції. Тобто є шанс зробити і за одну, але не факт. Раніше я не чула/не читала про такі 2-етапні операції, і мені здавалось, що при ендометріозі навпаки є небажаним робити кілька операцій. Мені 33 роки, кісту/ендометріоз виявили вперше. А що ви думаєте про такі 2-крокові операції?
    Завчасно дякую!
    • Михайло Медведєв
      Добрий день, такий підхід існує, але я не фанат кількох операцій. Все можна зробити набагато простіше: 1. За один раз лапароскопічно. 2. Зробити склеротерапію і, можливо, взагалі не робити операцію. Все залежить від вигляду кісти, репродуктивних планів та симптоматики. У нас є онлайн консультації, або за бажанням приїжджайте - допоможемою

Поставити запитання лікарю