Пакет "Відновлення піхви і промежини після пологів"

Материнство, вагітність, пологи ... Що може бути кращим і красивішим для жінки? Однак, в нормальних фізіологічних пологах є і негативна сторона. Одним з негативних моментів є зниження тонусу м'язів промежини, поява в'ялості піхви, що призводить до малоприємних симптомів, таким як потрапляння повітря в піхві, відчуття дискомфорту, незадоволення сексуальним життям. У нашій клініці розроблена ціла стратегія, спрямована на підвищення тонусу м'язів, поліпшення кровопостачання стінок піхви, поліпшення якості життя, пов'язане з синдромом релаксувати піхви в післяпологовому періоді.

У комплекс заходів входить: використання вагінального лазера 3 процедури навчання тренувань м'язів тазового дна індивідуальний набір вагінальних конусів в подарунок

Показання:

  • Зменшення входу в піхву;
  • Перінеопластіка після епізіотомії (розріз промежини під час пологів);
  • Перінеопластіка після розривів під час пологів;
  • Підтяжка тканин зовнішніх статевих органів;
  • Бажання змінити зовнішній вигляд своїх інтимних органів;
  • Зниження задоволеності сексом;
  • Вікові зміни.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому послугу найкраще отримати в Клініці доктора Медведева?

У нас багатий досвід що не хірургічного, так і хірургічного дизайну зовнішніх статевих органів У клініці є можливість отримати весь спектр послуг, а також виконати, при необхідності, хірургічну корекцію Багато послуг унікальні не тільки для Дніпра, але і для України

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube