Вебінар для лікарів "Хронічні тазові болі у жінок"

Хронічний тазовий біль є поширеною проблемою і часто викликає серйозні труднощі у лікарів через її неясної етіології, складнощів з постановкою діагнозу і часто поганий реакції на терапію.
Хронічний тазовий біль погано розуміється і, отже, погано управляється. Найчастіше менеджмент хронічного тазового болю вимагає міждисциплінарного підходу. Діагностика та лікування вимагає хорошого знання анатомії і функцій всіх тазових органів і систем, включаючи опорно-руховий апарат, іннеервацію і основи психіатрії.
Значне число цих пацієнток може мати різні пов'язані проблеми, такі як дисфункція сечового міхура або кишечника, сексуальна дисфункція, депресія, залежності.
За даними статистики від хронічних тазових болів страждає 1 з 7 жінок. Приблизно 10% звернень до гінеколога пов'язано з цією проблемою.
Як і інші хронічні болі, хронічна тазовий біль може привести до тривалих страждань, сімейних проблем, втрати роботи, інвалідності і різних несприятливих медичних наслідків протягом усього життя жінки.
Хронічну тазову біль визначають як і менструальний біль тривалістю 3 місяці або довше, яка локалізується в області таза і досить серйозна, щоб викликати обмеження працездатності та / або поседневной активності, що вимагає медикаментозного або хірургічного лікування. До захворювань, найчастіше викликає хронічну тазову біль у жінок можна віднести:
 • ендометріоз
 • Застійні явища (оварікоцеле)
 • інтерстиціальний цистит
 • Запальні процеси (ЗЗОМТ)
 • Вульводінії
 • депресія
 • спайковий процес
 • лейоміома матки
 • Вульводінії
 • депресія
 • Синдром роздратованого кишечника

Ці та безліч інших запитань будемо обговорювати на семінарі. Якщо у Вас вже є питання і клінічні випадки - сміливо надсилайте, будемо разом розбирати.

Проведу огляд методів лікування. Зупинятимемося докладніше на Ваших питаннях Інтерактивні питання - куди ж без них Для участі у вебінарі бажано заздалегідь завантажити програму ZOOM: https://zoom.us/ 

Автор виконує понад 600 гінекологічних операцій в рік, є професором, особисто провів більше 100 успішних офлайн і онлайн заходів. За результатами вебінару Ви отримаєте сертифікат згідно 466 наказом на 1 бал (тривалість 2 години). Для того, щоб отримати сертифікат, потрібно:

1. Оплатити і відвідати вебінар

2. При реєстрації вказати коректний електронну адресу та ПІБ українською мовою без помилок Вебінар буде проводиться: 25.04.20 в 11:00 за київським часом Чекаю зустрічі з нетерпінням, колеги! Посилання на захід: https://bit.ly/3aKwWFZ Про розклад інших вебінарів можна дізнатися тут: http://www.medvedev.ua/workshops/webinars.html 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook: https://bit.ly/3ahi2vJ 

Instagram: https://bit.ly/3OZrNgX 

Telegram: https://bit.ly/3IcvSMq 

TikTok: https://bit.ly/3yDs8Au 

Крім того, ми навчаємо лікарів: https://gynecology.com.ua/ 

 
Повернутися до списку новин