Збільшення "точки G"

"Точка G" - це ерогенна зона знаходиться всередині піхви, яка дає посилення відчуттів та оргазму, при безпосередній стимуляції. Її відкрив доктор Ернест Графенберг в 1950 г. В одному з міжнародних журналів він описував що дану точку можна визначити на передній стінці піхви, в області переходу сечівника в сечовий міхур. Тут знаходиться тканину схожа з кавернозними тілами у чоловіків, вона дуже ерогенна. Найбільших розмірів, доступних пальпації вона стає в кінці оргазму.

Где расположена точка G

Мал. 1. Анатомія точки G

У майбутньому його відкриття послужило базою для винаходи G shot - нехірургічній процедури для збільшення ерогенною зони у жінок з нормальною сексуальною функцією. На жаль, вона не підходить пацієнткам з сексуальними порушеннями. Цю інноваційну методику створив лікар гінеколог, доктор медичних наук Девід Метлок в 2002 р Дослідники повідомляють, що після проходження даного втручання більше 87% жінок відчули більше сексуальне збудження і посилений оргазм.

Паралельно зі збільшенням точки G часто робиться збільшення точки U. U-точка жінки (переддверно залози, англ. Skene's glands, lesser vestibular, periurethral glands) - це невелика ділянка чутливої ​​еректильної тканини, розташованої безпосередньо нижче зовнішнього отвору сечовипускального каналу жінки і по боках від нього.

Термін U-точка походить від англ. Urethral spot, що означає «точка сечовипускального каналу». U-точка розташована у зовнішнього отвору сечовипускального каналу, безпосередньо вище отвору піхви. Вона знаходиться відразу нижче сечівника, в невеликому просторі між ним і піхвою. Анатомічний еквівалент U-точки визначають у вигляді залоз Скина і, можливо, у вигляді губчастого тіла сечівника.

Залози Скина. Ці залози названі так на честь Олександра Скина, лікаря, який першим описав їх в західній медичній літературі. В анатомії жінки залози Скина (також звані малими вестибулярними, парауретральнимі залозами, U-точкою або жіночої передміхурової залозою) - це залози, розташовані на передній стінці піхви, навколо нижнього кінця сечівника. Вони розташовані по всьому губчатому тілу сечівника жінки і гомологични чоловічий передміхуровій залозі. Залози відкриваються в сечовипускальний канал і біля його зовнішнього отвору.

Вони оточені тканиною, яка містить частину клітора, що тягнеться в піхву і переповнюються кров'ю під час статевого збудження. У процедурах використовується натуральний препарат - одна з кислот людського тіла. Це гіалуронова кислота, зараз її виробляють за допомогою генної інженерії, а не використовують препарат тваринного походження. Її в кількості 1-3 мл під місцевим знеболенням вводять в область точки G. Після цього жінка може відразу залишати клініку і протягом 24 годин повертатися до статевого життя.

Ефект від процедури може тривати в середньому від 4 до 8 місяців, що залежить від індивідуальних особливостей, інтенсивності статевого життя. Слід підкреслити, що G-Shot призначений для жінок з нормальною статевою функцією. Ця методика не підійде жінкам, які мають сексуальні дисфункції. Якщо Ві відчуваєте, що у Вас є сексуальна дісфункіця, сміливо запісівайтесь на прийом до нашого сексопатолога.

 Ця процедура зазвичай не потребує знеболення, оскільки філери містять місцевий анестетик у своєму складі.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube