м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Чому ми?

Чому варто вибрати "Клініку доктора Медведева"?

Не дарма ми вибрали в якості свого слогану "Компетентність у всьому". Адже ми так багато працюємо над цим! Давайте по порядку.

1. Все почалося з гінекології. Всеосяжна прогресивна і передова гінекологія є нашим флагманським напрямком. У гінекології нашими фахівцями займаються лідерські місця не тільки в Дніпрі і області, а й в Україні, і навіть за її межами. До напрямків, де ми перші відносяться:

 • Центр офісної гістероскопіїі гістерорезектоскопії (внутрішньоматкова хірургія)
 • Лікування кіст і абсцесів бартолінової залози за допомогою катетера Ворда і марсупіалізації
 • Склеротерапія ендометріоїдних кіст яєчника
 • Амбулаторні методи лікування нетримання сечі при напрузі у жінок
 • Ряд унікальних авторських методик в естетичній гінекології

Всі ці напрямки існують і розвиваються багато років. На сьогоднішній день із застосуванням цих методик проліковано тисячі жінок з різних країн і навіть континентів.

2. Ми беремо в команду лише лікарів, які заслужили авторитет і які згідні з нашою політикою. Дотримання принципів доказової медицини, нашим високим етичним вимогам - невід'ємна вимога для роботи в нашій Команді професіоналів.

3. Ми не тільки багато і постійно вчимося самі. Ми вчимо інших лікарів на постійній основі не тільки в межах м Дніпро, але і по Україні, в інших країнах.

4. Автоматизація процесів і контроль якості. Ми дуже стежимо за тим, щоб компетентність була не тільки в роботі лікарів, а на всіх рівнях, включаючи немедичний персонал. Завжди є можливість залишити свою думку на сайті: https://feedback.medvedev.ua Ми завжди прислухаємося до зауважень і побажань і визнаємо свою неправоту.

5. Ми відрізняємося від інших клінік в ряді питань:

 • Рівень компетентності лікарів набагато вище середньостатистичного
 • Сповідуємо принципи доказової медицини. Стандартом в нашій клініці є платна база даних UpToDate
 • Багато унікальних гінекологічних напрямків
 • Ми провідна в регіоні гінекологічна клініка експертного рівня. Нас цінують колеги, до нашої думки прислухаються
 • Ми не економимо на устаткуванні і всім, що Вас оточує. Досить сходити в туалет, лягти на гінекологічне крісло і так далі. Для порівняння в більшості приватних клінік використовуються гінекологічні крісла вартістю 20-30 тис грн. Наші крісла з підвищеною ергономікою стоять в діапазоні 70-140 тис грн.
 • Ми орієнтовані на досить високу ціну консультації, але лікарі не призначають зайвих аналізів і лікування. Неважко порахувати, що це дуже вигідно (і безпечно). Ми не займаємося такими "прийомами" у вигляді дуже дешевого первинного прийому.

6. Прозорість. Що я маю на увазі? Ми віддаємо на руки всі обстеження, аналізи, висновки, всі фінансові документи. Все чесно і прозоро. Більш того, вся медична документація зберігається в хмарі і Ви по своїх облікових даних завжди можете зайти, використовуючи смартфон або комп'ютер.

7. Це дало результати. За даними постійного моніторингу відгуків, побажань, листів, дзвінків, анкет ми маємо вдячних і задоволених пацієнтів більш ніж в 98% випадків. Менше 2% залишилися незадоволені. Але, нас не влаштовує і цей результат і ми робимо все, щоб щасливі були всі 100% наших Пацієнтів.

Ви супер-лікар і ще досі не в нашій команді? Швиденько заповнюйте анкетку: https://forms.gle/TBVqBaTxBwVUSJWh9

 

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15