м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Навіщо вагітній жінці консультація терапевта?

Період вагітності – чудовий час в житті жінки і я згодна, що вагітність – не хвороба. І більшість сучасних жінок піклуються про здоровий спосіб життя, проходять регулярні обстеження у гінеколога, моніторять стан дитини. Але підходити відповідально необхідно не тільки до розвитку малюка, але й до власного стану здоров’я. 

Вагітність викликає значне навантаження на серцево-судинну систему, дихальну, на пізніх строках на шлунково-кишковий тракт, супроводжується гормональними змінами, психологічними, відбувається тимчасове перестроювання внутрішніх органів за рахунок зростання нового організму. Це може викликати розвиток як функціональних, так і органічних порушень, які важливо помітити вчасно.

Зростаючи, плід потребує живлення, вітамінів та мінералів для гармонійного розвитку, а бере їх саме з материнських фондів. Запасів має бути вдосталь не лише для потреб дитини, а й для повноцінного функціонування мами.

Якщо жінка мала певні проблеми із здоров’ям до вагітності, на жаль, вони можуть активізуватись підчас вагітності. Деякі хвороби є досить серйозною загрозою для життя жінки у поєднанні з вагітністю, такі випадки потребуватимуть ще біль суворого індивідуального підходу з пильним наглядом.

Дуже важливим є питання вживання ліків, які були призначені при вагітності або до неї. Неможна самостійно призначати собі препарати, а ще небезпечніше – відміняти те, що було Вашим спасінням до вагітності.

Лікар-терапевт допоможе зорієнтуватися у необхідності, доцільності та/або безпечності:

 • методів додаткового обстеження,
 • консультацій вузьких спеціалістів,
 • призначенні препаратів для лікування або профілактики патологічних станів.

А, після дообстеження або диспансеризації складе повноцінну картину Вашого здоров’я з відокремлених пазлів аналізів та консультацій.

Звертайтеся за консультацією вчасно та будьте здорові!

 

Лікар терапевт-пульмонолог Клініки доктора Медведева, к. мед. н. Мироненко Олена Валеріївна.

Повернутися до списку статей

Контакти

 • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60 (вул.Чкалова)
  +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
 • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
  Сб: з 8:00 до 18:00
  Нд: з 8 до 15