Пакет «Ростемо разом»

Переляк, здивування, чарівність - ці етапи вже позаду. Там же залишилися ранній токсикоз і рішення про повідомлення родичів про очікування Дива. У сьогодення і майбутнє тільки дуже серйозні і важливі аспекти - документальний супровід вагітності, рішення можливих питань з ускладненнями, проблема вибору лікаря і місця для самих пологів. Всі ці питання і проблеми навалюються дуже скоро і вимагають невідкладних рішень, а сил на них у майбутньої мами залишається все менше.

Ми пропонуємо для Вас комплексний пакет супроводу вагітності «ростемо разом» з 20-го тіжня вагітності ». Пакет «Ростемо разом» націлений допомогти жінці у вирішенні всіх бюрократичних питань, пов'язаних з документальним оформленням декрету, на отримання кваліфікованої медичної допомоги в будь-який час до моменту бажання малюка з'явитися на Світло. В Пакет «Ростемо разом» входять всі консультації, аналізи і дослідження згідно Наказу МОЗ №1437.

Купуючи Пакет супроводу вагітності «Ростемо разом», майбутня мама знімає з себе будь-який головний біль, що стосується складних логістичних рішень. Повна інформаційна підтримка, всі необхідні аналізи і дослідження - в одному місці, в зручний для неї час, в комфортних умовах з лояльним ставленням лікарів до всіх можливих ситуацій. Купуючи Пакет «Ростемо разом» у майбутньої мами залишиться всього дві турботи: залишатися щасливою і придумати ім'я майбутній дитині.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Вас цікавить як буде проходити перший візит до гінеколога? Можемо розповісти про це детальніше.

Перший візит до лікаря акушера-гінеколога з приводу ведення вагітності. Що на Вас чекає? Які обстеження потрібно буде пройти? Чому стільки аналізів?

У Вашому житті настав момент коли Ви завагітніли і перед Вами стоїть непросте питання вибору клініки та лікаря, який спостерігатиме Вашу вагітність. Від Вашого вибору залежатиме наскільки комфортно, зручно і найголовніше успішно завершиться Ваша вагітність.

Отже, спробую викласти, що очікує майбутню матусю протягом досить тривалого періоду 9 місяців.

Перший візит до лікаря для постановки на облік займає багато часу, близько 1 години. Лікарю акушеру - гінекологу необхідно докладно зібрати і занести в індивідуальну карту вагітної всю інформацію, отриману від Вас.

Ви повинні бути готові відповісти на запитання, які задасть Вам акушер-гінеколог.

Питання, які серед інших поставить лікар:

● Чим Ви хворіли протягом Вашого життя, починаючи з дитячого віку?
● Чи не було в сім'ї випадків психічних, онкологічних та інших серйозних захворювань, порушень ендокринної системи, вад розвитку?
● Чи немає у вас алергії, чи непереносимості будь-яких медичних препаратів?
● Які гінекологічні захворювання Ви перенесли в минулому (наприклад: міома матки порушення менструального циклу, новоутворення яєчників, дисплазія шийки матки і т.д.)?
● Чи були якісь операції, у тому числі гінекологічні і з якого приводу?
● Які особливості менструального циклу (коли встановився чи немає порушень тощо)?
● Скільки було вагітностей і чим вони закінчилися?
● Якими засобами контрацепції Ви користувалися?

Лікар запропонує Вам заповнити анкету, в якій Вам потрібно буде відповісти на подібні запитання . Не лякайтеся такої кількості питань, жодне з них не буде зайвим. Чим більше інформації від Вас отримає лікар акушер-гінеколог, тим легше йому буде не прогаяти нічого, що може допомогти Вам благополучно виносити та народити дитину.

Після докладного опитування акушер-гінеколог обов'язково проведе обстеження. Адже оглянути потрібно буде і шкіру (щоб не упустити прояви анемії, герпесу, проблем із нирками тощо), і щитовидну та молочні залози, ноги (щоб виключити варикозне розширення вен нижніх кінцівок). Вас обов'язково зважать і поміряють зростання, це допоможе визначити індекс маси тіла і те, чи є у Вас проблеми з дефіцитом або надлишком маси тіла. Лікар обов'язково дасть свої рекомендації щодо харчування протягом періоду виношування вагітності.

Потім гінекологічний огляд, під час якого лікар огляне вагінальну частину шийки матки, переконається у відсутності змін у будові внутрішніх статевих органів, а також визначитись у термінах вагітності. Крім того, під час огляду лікар візьме мазок з піхви на флору (він покаже відсутність або наявність бактеріальної інфекції) та цитологію (для виключення дисплазії шийки матки). Мазок на флору зазвичай береться при першому відвідуванні і на 28 - 30 тижні, або при необхідності, якщо будуть виявлені зміни в мазках і буде потрібний контроль лікування.

Наприкінці візиту лікар видасть Вам направлення на низку необхідних обстежень. Їх досить багато. Але це не повинно Вас лякати. Чому стільки багато аналізів? - Запитайте Ви. Давайте розберемося, що і для чого потрібно буде здати.

Аналіз крові на реакцію Вассермана (обстеження на сифіліс), антитіла до гепатиту В і С (двічі при постановці на облік та в 28 тижнів), ВІЛ (обстежується двічі на протязі, при постановці на облік та у 22 тижні вагітності). Це необхідно з'ясувати на початку вагітності, оскільки ці захворювання можуть ускладнити перебіг вагітності та викликати патологію у новонародженого. Лікування цих серйозних захворювань може знадобитися протягом вагітності, у певні терміни.

Аналіз крові на групу крові та резус-фактор необхідно обов'язково у разі якщо Вам знадобиться переливання крові або її препаратів. Якщо Ваша група крові негативна за резус фактором, то вам ще й визначать наявність антитіл до резус фактору. Утворення антитіл у крові резус негативної вагітної можливе у разі якщо майбутня дитина успадкувала позитивний резус від батька, тоді можливий резус конфлікт та гемолітична хвороба у плода та новонародженого. У такому разі потрібен особливий контроль за станом мами та малюка.

Аналіз крові клінічний (з пальця). Він покаже, чи немає майбутньої мами анемії, запальних змін у крові, захворювань крові. У разі виявлення анемії вагітну спрямують на біохімічний аналіз крові, за допомогою якого визначать рівень сироваткового заліза (від нього залежить тяжкість анемії).

Аналіз крові біохімічний (з вени). Допоможе з'ясувати, чи достатньо крові вагітної білка, глюкози та інших речовин, які необхідні для правильного розвитку ембріона (плоду).

Коагулограма (кров із вени). Її результати покаже, чи немає у майбутньої мами хвороб крові, що порушують згортання. Знати це лікарям необхідно, оскільки низька згортаємість загрожує ускладненнями або навіть перериванням вагітності (в результаті кровотечі або передчасного відшарування плаценти), а висока - повільним рухом по судинах, що може пошкодити дитині.

Аналіз сечі загальний. Дасть інформацію про щільність і склад сечі, наявність запалення, що дозволить виключити захворювання з нирок або цукровий діабет. Майбутнім мамам, вагітність яких протікає без ускладнень, загальні аналізи крові та сечі слід здавати 1 раз на місяць перед пологами 1 раз на 2 тижні.

Тест толерантності до глюкози при постановці на облік у зв'язку з вагітністю здають жінки групи високого ризику за цукровим діабетом (надлишкова маса тіла, випадки захворювання на цукровий діабет у сім'ї і т.д.) У 28 тижнів цей аналіз здають всі вагітні, без винятку, для виявлення цукрового діабет вагітних.

Додаткові обстеження на TORCH (токсоплазмоз, цитомегаловірус, краснуха, герпес, хламідіоз) призначають у разі наявності в анамнезі хронічних запалень придатків, позаматкової або нерозвивається вагітності, самоаборту, плацентарної недостатності, багатоводій, а також і т.д.) чи ураженнями центральної нервової системи.

Ультразвукове дослідження проводитися протягом вагітності в плановому порядку тричі: Перший ультразвуковий скринінг у терміні 11-13 тижнів і 6 днів. Другий ультразвуковий скринінг у термінах 19-21 тиждень. І третій у термінах 32-36 тижнів. УЗД дозволить визначити більшість вад розвитку у плода (не 100% випадків), припустити можливу хромосомну патологію у плода, визначити чи немає затримки розвитку плода, порушення кровотоку в артерії пуповини та маткових судинах і т.д. З приводу безпеки ультразвукового дослідження ви не повинні турбуватися. Ультразвукове дослідження є одним із найбезпечніших для вагітних у тому числі і не несе променевого навантаження.

Крім ультразвукового, Ви ще будете проходити біохімічний скринінг на наявність хромосомної патології у плода. Перший біохімічний скринінг у термінах 11-13 тижнів та 6 днів; та другий у термінах 16-18 тижнів. Більш детально про комбінований пренатальний скринінг першого триместру вагітності за системою одного відвідування (OSCAR) та розрахунок ризику хромосомної патології у плода за допомогою програми Astraia , ви можете ознайомитися за посиланням. Всі ці обстеження необхідні для того, щоб з достатньою достовірністю з'ясувати чи здоровий генетично Ваша майбутня дитинка.

Крім аналізів вагітній жінці належить пройти консультації фахівців:

● Терапевт - консультація потрібна у тому, щоб упевнитися у відсутності будь-яких захворювань, які можуть поміщати благополучному перебігу вагітності.
● Окуліст - перевірить стан детозріння вагітної, очне дно, дасть рекомендації щодо способу розродження. Якщо проблем немає, візит буде разовим. А якщо ні, то може знадобитися постійне спостереження окуліста.
● Стоматолог - відвідування стоматолога допоможе уникнути розвитку хвороботворних мікроорганізмів у ротовій порожнині на протязі вагітності.
● Ендокринолог - проконсультує Вас щодо захворювань щитовидної залози та цукрового діабету
● Невропатолог – консультація потрібна у разі раніше принесених неврологічних захворювань чи черепно-мозкових травм.
● Звичне невиношування вагітності або вагітності, що не розвиваються, а також вади розвитку попередніх дітей у жінки - підстава для направлення пацієнтки до генетика.

Якщо все гаразд, то свою програму мінімум для першого триместру ви виконали і можете бути спокійні (зрозуміло, не забуваючи своєчасно відвідувати лікаря).

Однак, слід пам'ятати, якщо будуть виявлені будь-які зміни в аналізах, або вагітність протікатиме з ускладненнями, то можливо знадобиться більш поглиблене обстеження та додаткові консультації.

У Клініці доктора Медведева спостереження у зв'язку з вагітністю буде для Вас максимально комфортним і зручним.

● Ви матимете можливість бути на зв'язку з консультуючим лікарем за допомогою месенджера в будь-який день.
● Ви маєте можливість здати аналізи, не виходячи з дому (плановий запис здійснюється за тиждень до збору аналізів).
● Фото Вашого малюка після кожного УЗД увійдуть до Історії життя Вашої дитини та прикрасять її перший дитячий фотоальбом.
● Крім того, Ваш відеоархів поповнять відео ультразвукових скринінгів у Першому та Другому триместрі вагітності.
● Ви отримаєте одну консиліумну консультацію професора Медведєва М.В.

Будьте здорові і щасливі, думайте про майбутнє Чудо, а лікарі Клініки доктора Медведева подбають про те, щоб Ви не хвилювалися через дрібниці.

 

Якщо Ви не можете визначитись з тим, який пакет обрати - зверніться до наших адміністраторів або безпосередньо на прийом до лікаря, який веде вагітність на "пробну консультацію".

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube