Пакет "Вагітність під час дії особливих періодів"

Ніхто з нас, особливо ніхто з наших вагітних не планували свою вагітність на період катаклізмів, тим більше на період війни. Але сталося, як є, життя триває, наші надзвичайні українки вагітніють на народжують нових прекрасних українців пропри усе.

Цей Пакет був розроблений ще під час Пандемії і лише трошки трансформований з початком війни разом з нашими вагітними, що полюбляють мандрувати.

Якщо Ви обираєте гарантії замість пропозицій, якщо Ви не хочете згадувати про ціни кожного разу та візиту, якщо Ви не плануєте бути всю вагітність в одному місті, але бажаєте спілкування саме з Вашим улюбленим лікарем з Клініки доктора Медведева з будь якої точки світу, то цей Пакет саме для Вас.

Навіть, якщо Ви з якихось причин передумаєте, а у Вас залишаться не використаними деякі консультації/аналізи чи маніпуляції, ми зробимо Вам перерахування та відправимо залишок на Ваш депозит, яким Ви зможете скористатись на інші наші послуги протягом аж двох років.

Останньою пропозицією ще не скористалась ні одна з наших дівчат, але, згодьтесь, приємно мати цю можливість .

Шановні жінки, Клініка доктора Медведева завжди рада бути поруч із Вами в найважливійший період Вашого життя.

Разом ми обов`язково відсвяткуємо і нашу ПЕРЕМОГУ і народження Вашого малюка.

Деталі пакета можно дізнатися, зателефонувавши нам, або написавши в вайбер або телеграм. Крім того, радимо Вам спочатку звернутися до лікаря і таким чином зрозуміти, що Ви готові довіритися нам на цей важливий період свого життя, а, можливо, і після.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube