м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Пункційна біопсія молочної залози

Основне завдання діагностики і спостереження за станом молочних залоз у жінок - це рання діагностика раку молочної залози. Рак грудей може бути ефективно вилікуваний на ранній стадії, тому лікарі докладають усіх зусиль для того, щоб вчасно визначити природу кожного вузла в молочній залозі. Біопсія молочної залози проводиться так: в молочну залозу під контролем УЗД-апарату вводиться пункційна голка. Після того як кінець голки виявляється всередині виявленого ущільнення або вузла в голку всмоктуються клітини молочної залози. Клітини потім наносяться на скло, просушуються, фарбуються і досліджуються під мікроскопом.

Якоїсь особливої ​​підготовки до проведення біопсії молочної залози не потрібно. Досить не приймати аспірин або інші препарати, що знижують в'язкість крові, в якості підготовки. Бажано взяти з собою бюстгальтер. Після проведення біопсії можна буде покласти пакет з льодом в «чашку» бюстгальтера, щоб лід охолоджував передню поверхню шиї і не давав розвиватися набряку або синців в місці проведення уколу.

При виконанні біопсії молочної залози дуже важливий досвід фахівця, який проводить біопсію. Біопсія зазвичай виконується лежачи на спині на кушетці. Для наведення на цікавий для лікарів вузол використовується УЗД. Після біопсії можна повертатися до звичайного способу життя. Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15