м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Офісна гістероскопія

Гістероскопія - це один із сучасних методів діагностики, що дозволяє оглянути порожнину матки жінки за допомогою відеокамери, освітлювача та монітора.

Традиційно гистероскопия виконується в умовах стаціонару під загальним знеболенням. Однак, разом зі стрімким розвитком технологій і появою унікальних найтонших інструментів, а також завдяки вдосконаленням навичок хірургів-гінекологів, виконання гістероскопії стало можливим в умовах амбулаторної клініки. Тепер, за рахунок найтонших інструментів діаметром 3-4 мм можна потрапити в порожнину матки жінки без необхідності знеболювання, без використання гінекологічних дзеркал і будь-яких інших інструментів, що приносять дискомфорт. Процедура гистероскопии стала «офісної» - так званої "операцією однієї години".

Можливості та переваги офісної гістероскопії:

Можна побачити все, що відбувається в порожнині матки. Виявити таку патологію, як поліпи, підслизові, міоматозного вузли, зрощення і перегородки в порожнині матки, різні її аномалії розвитку. Застосування лазерів, сучасних найтонших механічних інструментів, біполярних енергій дозволяє вилікувати виявлену патологію якісно, ​​безболісно і безпечно.

Через 15-20 хвилин після гістероскопії пацієнтка вже працездатна і може йти додому, необхідності лягати в стаціонар на добу немає. Це дозволяє жінкам залишатися продуктивними, вписати процедуру в практично будь-який графік і не випадати з сімейного і суспільного життя.

Знижується рівень ризику для здоров'я пацієнтки, пов'язаний з використанням наркозу, до нуля.

На малюнку нижче наш офісний гістероскоп Трофіскоп (Карл Шторц) в порівнянні з пайпель - одноразовим пластиковим інструментом для амбулаторного взяття біопсії ендометрія. Насправді гістероскоп тонше. При порівнянні больових відчуттів під час цих двох процедур, офісна гістероскопія виявилася набагато менш болючою, ніж пайпель-біопсія ендометрія.

Одна з причин, чому при офісної гістероскопії не боляче на це відео:

В яких випадках може бути показана офісна гістероскопія? Офісна гістероскопія застосовується при порушенні менструального циклу. Вона показана при появі кровомазання, не пов'язаного з настанням менструації, наприклад в середині циклу, через кілька днів після закінчення менструації або до її початку. Показанням до гістероскопії є запідозрені на УЗД такі види внутрішньоматкової патології як: гіперплазія ендометрію, поліп ендометрія, так званий синдром Ашермана - синехії в порожнині матки, перегородка в порожнині матки, а також міома матки.

При невдалій спробі вилучення внутрішньоматкової спіралі (ВМС), коли вона дуже сильно закріпилася в порожнині матки або її вуса зайшли глибоко в порожнину матки. Іноді гистероскопию доцільно робити перед підготовкою до ЕКО при безплідді. Крім того, за рахунок мінімальної інвазивності, офісна гістероскопія використовується з метою контролю за лікуванням. Приклад офісної гістероскопії. Ми з легкістю видаляємо синехии лазером за лічені секунди. В кінці процедури пацієнтка попросила провести екскурс в анатомію. Весело і пізнавально!

І набагато складніший випадок з масивними зрощення. Теж без болю і без наркозу.

Як готуватися до офісної гістероскопії? Оптимальний час проведення гістероскопії - перші дні після менструації, частіше до 14 дня Вашого циклу, але доктор може призначити інший час. Обов'язково проконсультуйтеся перед виконанням процедури. Проведення офісної гістероскопії не вимагає особливої ​​підготовки. Досить мати свіжі аналізи мазка з піхви і цервікального каналу, а також цитограми давністю не більше 1 року. Оскільки це абсолютно амбулаторна процедура, вона безболісна і практично не завдає шкоди здоров'ю жінки. Як готуватися до офісної гістероскопії?


Рекомендації ПІСЛЯ офісної гістероскопії:

Ще кілька відео про офісної гістероскопії.

В яких випадках велика ймовірність, що буде порекомендувала гістерорезектоскопія: Поліп більше 8 мм одним з розмірів Субмукозная міома Виражений синдром Ашермана множинні поліпи Товщина М-ехо більше 15 мм перегородка матки

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини. Подивитися і скачати пам'ятку про офісної гістероскопії можна за посиланням. Чому потрібно зробити офісну гістероскопію саме у нас? Ми одні з перших в Україні і перші в Дніпропетровській області. Маємо міжнародне визнання. Маємо величезний успішний досвід виконання процедур. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові! Дізнатися все наші новини і море корисної інформації на Telegram Public Accaunt: https://t.me/klinika_medvedev

Контакти

  • м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом
    +38 (067) 142-50-60 +38 (099) 142-50-60 +38 (073) 142-50-60
  • Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
    Сб: з 8:00 до 18:00
    Нд: з 8 до 15