УЗД геніталій і молочних залоз у дітей і підлітків

У нашій клініці проводиться комплексне ультразвукове обстеження молочних залоз і органів репродуктивної системи дівчаток дитячим гінекологом. Ультразвукове дослідження є дуже цінним доповненням до огляду і консультації дитячого гінеколога в клініці доктора Медведєва. Особливості УЗД внутрішніх жіночих органів для маленьких дівчаток, а також для дівчат, у яких ще не було статевого життя: Підготовка: за 2 години до призначеного часу на обстеження, дівчинці краще помочитися. Після цього протягом першої години очікування обстеження дівчинки п'ють воду (можна солодкий чай, але не газовані напої і соки) невеликими порціями від 0,5 л (маленькі дівчатка) і до 1 літра (підлітки).

Друга година очікування обстеження дівчинки воду вже можуть не пити, але в туалет «по-маленькому» ходити не можна. Важливо пояснити дівчині, що випита нею рідина потрапить в сечовий міхур тільки через 1,5-2 години. Якщо дівчинка страждає запорами, то необхідно за 1 добу до обстеження провести очисну клізму. Ні в якому разі не потрібно її проводити в день обстеження, тому що очисна клізма підсилює газоутворення і огляд все одно буде ускладнений роздутими газами петлями кишечника.

Коли проводити обстеження: якщо дівчина вже має менструації, то УЗД матки і яєчників може бути призначене лікарем в різні дні менструального циклу. Припустимо, дівчина має рясні, болючі, або рідкі менструації, підозра на аномалію розвитку матки, то УЗД лікар швидше за все призначить перед менструаціямі, або на тлі затримки, щоб оцінити товщину ендометрія, формуються чи функціональні кісти в яєчниках, оцінити форму матки тощо .

Якщо вже підтверджена кіста яєчника, то друге (контрольне) УЗД буде проводитися відразу після менструацій (приблизно на 5-8 день циклу).

Якщо дівчина отримує терапію, то УЗД також може бути призначено в різні дні менструацій в залежності від цілей даного обстеження. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи дослідження, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube