Невиношування вагітності: міфи, правда, нові горизонти

Чому така тема? Самовільний аборт, який "в нормі" зустрічається в 15% випадків клінічно підтверджених вагітних негативних факторів, яка завжди пов'язана з сильними емоціями і великими надіями на лікаря акушера-гінеколога. Понад 80 відсотків викиднів відбувається в межах перших 12 тижнів вагітності. У  випадках раннього викидня передує смерть ембріона або плода. Смерть ембріона супроводжується крововиливом в базальної децидуальної оболонці, некрозом тканин, що, в свою чергу, стимулює скорочення матки і вигнання продукту зачаття.

Таким чином, ключем до визначення причини раннього мимовільного аборту є з'ясування причини смерті ембріона / плода. На відміну, від ранніх мимовільних абортів, в більш пізні терміни вагітності, плід, як правило, не вмирає до моменту викидня. Таким чином, для пізніх термінів є зовсім інші причини і механізми, наприклад, істміко-цервікальна недостатність.

Звичне невиношування вагітності - зовсім окрема тема. На сьогодні чітко встановлено, що для звичного невиношування існують абсолютно інші механізми, на відміну від спорадичних самовільних абортів. Незважаючи на те, що тільки 1 відсоток шлюбів мають дану проблему, вона є вкрай болючою для пацієнток і справжнім головним болем для лікаря акушера-гінеколога.

На жаль, часто рішення проблеми звичного невиношування в нашій країні найчастіше починається і закінчується на пошуку АФС, "поліморфізму генів", відповідальних за фолатний метаболізм і тромбофілії і, іноді пошуку ендокринних причин. Використовуються, часто необгрунтовано аспірин і низькомолекулярні гепарини, прогестини та інші препарати. Отже, нам буде про що поговорити. Розберемо мимовільні аборти в ранніх і пізніх термінах, поговоримо про звичне невиношування.

  • Поговоримо про тактику. Розповім мої критерії вибору того чи іншого методу лікування
  • Проведу огляд методів лікування. Зупинятимемося докладніше на Ваших питаннях
  • Інтерактивні питання - куди ж без них

Для участі у вебінарі бажано заздалегідь завантажити програму ZOOM: https://zoom.us/

Автор виконує понад 600 гінекологічних операцій в рік, є професором, особисто провів більше 100 успішних офлайн і онлайн заходів. За результатами вебінару Ви отримаєте сертифікат згідно 466 наказом на 1 бал (тривалість 2 години). Для того, щоб отримати сертифікат, потрібно: 1. Оплатити і відвідати вебінар 2. При реєстрації вказати коректний електронну адресу та ПІБ українською мовою без помилок

Вебінар буде проводиться: 8.05.20 о 18:00 за київським часом Чекаю зустрічі з нетерпінням, колеги! Посилання на захід: https://bit.ly/2JFq9S3 Про розклад інших вебінарів можна дізнатися тут: http://www.medvedev.ua/workshops/webinars.html

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook: https://bit.ly/3ahi2vJ 

Instagram: https://bit.ly/3OZrNgX 

Telegram: https://bit.ly/3IcvSMq 

TikTok: https://bit.ly/3yDs8Au 

Крім того, ми навчаємо лікарів: https://gynecology.com.ua/ 

 
Повернутися до списку новин