Вузлові утворення щитоподібної залози

При УЗД щитоподібної залози можна виявити дифузні зміни паренхіми та вузлові утворення. Невеликі вузли до 1-2см можуть не проявлятися клінічно. Вузли більшого розміру можуть виявлятися при пальпації, та відчуватися пацієнтом, можлива поява осиплості голосу, порушень дихання і ковтання.             

В сучасних умовах не треба чекати появи симптомів, бо УЗД є доступним, безпечним та ефективним методом виявлення патології щитоподібної залози. УЗД дозволяє виявляти вузли розміром від 2-3 мм, оцінювати їх форму і контури, внутрішню структуру, кровопостачання. Використовуючи міжнародну систему аналізу вузлових утворень ACR TI-RADS лікар УЗД може припустити вірогідність злоякісної природи утворення та дати рекомендації щодо подальшої тактики – чи достатньо лише спостереження, або потрібна тонкоголкова біопсія (діагностична процедура, яку застосовують для гістологічної оцінки підозрілих новоутворень).

В сучасних умовах не треба чекати появи симптомів, бо УЗД є доступним, безпечним та ефективним методом виявлення патології щитоподібної залози.

При виявленні у пацієнта вузлів щитоподібної залози обов’язково потрібна консультація лікаря ендокринолога, необхідно виконати дослідження крові на гормони.

Тож не треба чекати! Зробіть УЗД щитоподібної залози!

Будьте здорові та щасливі!                                                       

Лікар ультразвукової діагностики Медведєва Людмила Євгенівна

 Перелік використаної літератури: 

  1. https://www.uptodate.com/
  2. https://www.medscape.com/
  3. https://medlineplus.gov/
  4. https://www.webmd.com/

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

 
Повернутися до списку статей