Черезшкірна електростимуляція

Черезшкірна електростимуляція - немедикаментозний високоефективний метод лікування і профілактики (!) головних болів. Проводиться за допомогою спеціального пристрою під назвою Cefaly (зареєстровано в Європі і в США і схвалено FDA), що представляє собою ободок з прикріпленими електродами, що надівається на голову. За рахунок використання струмів низької інтенсивності, больових відчуттів у пацієнта не виникає, хіба легке поколювання або свербіж. Залежно від симптоматики, можливо проведення стимуляція надглазничного або потиличного нерва.

В принципі лікувального ефекту лежить вплив низько- або високочастотних струмів малої амплітуди. Вплив змінного струму гасить больові сигнали, що направляються по нервах до мозку. Це відбувається за рахунок блокування ноцицептивного (больового) шляху в результаті модифікації нервових зв'язків. Електричні коливання як би поглинають больовий сигнал.

Також відбувається гармонізуючий вплив, що стимулює синтез ендорфінів - особливих пептидів, які природним чином заспокоюють біль, знімають втому і покращують настрій. Крім того, електростимуляція впливає на больові волокна, що іннервують окістя черепа і м'язи скроневої, тім'яної і зати-лочной областей, що зумовлює ефективності процедури при різних видах головного болю.

Безумовний плюс процедури - відсутність побічних дій. Дозволяє як купірувати напади головного болю, так і профілактувати їх виникнення в подальшому.

Для визначення показань для цієї методики треба звернутися до нашого невролога на попередню консультацію.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube