Вебінар для лікарів Ендометріоз - сучасні стратегії менеджменту

Ендометріоз може вражати практично будь-які органи, але частіше розташовується в межах статевої системи. Основні прояви - безпліддя, болі, аномальні маткові кровотечі (при аденомиозе). З огляду на те, що ендометріоз уражено не менше 12% жінок репродуктивного віку, а також значні складності при хірургічному лікуванні даного захворювання і те, що, на жаль, близько 10-15% жінок не піддаються стандартному лікуванню, і бувають такі цікаві випадки, як описано за посиланням, ця тема мега-актуальна для будь-якого поважаючого себе гінеколога.

Незважаючи на зрозумілу клініку і "разжованние" свіжі протоколи діагностики та лікування залишається маса проблем з ендометріозом:

  • Гіподіагностика. Пацієнтки роками бігають по лікарях, лікують запалення то у гінеколога, то у гастроентеролога, іноді потрапляють з "апендицитом", але діагнозу все немає Проблема недостатньої ефективності існуючих методів медикаментозного лікування. Так, вони чудово допомагають 70-80% жінок, а що робити залишилися? Проблема хірургії ендометріозу. Лікувати або краще не лікувати? Чи є школа хірургії ендометріозу в Україні? Проблема ендометріозу і фертильності: неефективність медикаментозного лікування, ризики хірургії, особливо при двосторонніх кістах. Знижений оваріальний резерв. Низькі очікування від ЕКЗ. Шо вибрати?
  • Безсимптомний ендометріоз - чи потрібно займатися профілактикою прогресування?
  • Аденоміоз - окрема велика Проблема, особливо, серед пацієнток, які планують вагітність
  • Глибокий інфільтративний ендометріоз - на стику спеціальностей
  • Атипові форми ендометріозу і терапевтичні підходи

Ці та безліч інших запитань будемо обговорювати на вебінарі. Якщо у Вас вже є питання і клінічні випадки - сміливо надсилайте, будемо разом розбирати. Проведу огляд методів лікування. Зупинятимемося докладніше на Ваших питаннях Інтерактивні питання - куди ж без них Для участі у вебінарі бажано заздалегідь завантажити програму ZOOM:

https://zoom.us/

Автор виконує понад 600 гінекологічних операцій в рік, є професором, особисто провів більше 100 успішних офлайн і онлайн заходів.

За результатами вебінару Ви отримаєте сертифікат згідно 466 наказом на 1 бал (тривалість 2 години). Для того, щоб отримати сертифікат, потрібно: 1. Оплатити і відвідати вебінар 2. При реєстрації вказати коректний електронну адресу та ПІБ українською мовою без помилок

Вебінар буде проводиться: 17.04.20 о 18:00 за київським часом Чекаю зустрічі з нетерпінням, колеги! Посилання на захід: https://bit.ly/2wg2Vin

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook: https://bit.ly/3ahi2vJ 

Instagram: https://bit.ly/3OZrNgX 

Telegram: https://bit.ly/3IcvSMq 

TikTok: https://bit.ly/3yDs8Au 

Крім того, ми навчаємо лікарів: https://gynecology.com.ua/ 

 
Повернутися до списку новин