Клініка доктора Медведева

Ми пропонуємо консультації ряду лікарів-фахівців, УЗД експертного рівня, лабораторну діагностику. Крім різноспрямованої амбулаторної допомоги, в клініці доктора Медведева діє "хірургія однієї години" - можливість мінімально-інвазивним хірургічним шляхом вирішити ряд проблем зі здоров'ям і естетичних завдань, не відриваючись від звичного ритму життя.

Фотогалерея
Медведєв М.В.
Медведєв М.В. Засновник клініки, акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України

Наша місія

Вирішення будь-яких, навіть найскладніших проблем здоров'я!

Ми - команда фахівців різних спеціальностей, згуртована навколо найважливішої для нас цілі. Як я до цього прийшов? Все просто! Проживши багато десятків тисяч годин в медицині, я зрозумів, що в медицині працюють два простих принципи, на яких я будував і продовжую будувати свою роботу:

- Отримання найкращого результату для здоров'я пацієнта найбільш коротким шляхом. Це дуже важливий принцип, якого ми неухильно дотримуємося. Це звучить просто, але за цим стоїть досвід, професіоналізм, інтелект, емпатія до проблем пацієнта, любов до професії. Він дозволяє будувати довгострокові партнерські відносини як з пацієнтами, так і зі страховими компаніями. Чому? Тому що ми працюємо швидко, ефективно, якісно, ​​чесно і вигідно!

- Пошук виходу з будь-якої ситуації. В медицині, як і в багатьох ситуаціях нашого життя, майже завжди є вихід і надія. Навіть найскладніші випадки і страшні хвороби можна вирішити, розібравши на «цеглинки», і досягти одужання крок за кроком. З нами Ви знайдете не тільки надію, а й шлях до одужання.

З появою приватної клініки до цих принципів додався ще один - комфорт. Клієнти, поряд з високою якістю медичної допомоги, отримують відмінний сервіс.

Однак, найважливішою перевагою стала можливість командного підходу у вирішенні різноманітних проблем здоров'я, з якими стикаються жінки.

Ми постійно вдосконалюємось і працюємо над собою, щоб бути на гребені хвилі професіоналізму, дотримуючись наукових інновацій і високих стандартів у світовій медицині, щоб кожна проблема зі здоров'ям знаходила оптимальне рішення та Ваша довіра до нас завжди залишалася на висоті!

Ви можете бути впевнені, що в комфортних умовах Вашою проблемою займуться професіонали, які неухильно дотримуватимуться перерахованих принципів. Ми зробимо Вас здоровішими!

Будь ласка, ознайомтеся з нашіми правилами внутрішнього розпорядка та положенням про відеоспостереження

 

Портативний апарат УЗД. "Малюк" з трьома датчиками і розширеними режимами допплерометрії. У малій операційній

Один з експертних кольпоскопів, новітня модель

Один з кабінетів гінеколога - укомплектований всім!

Гостинний хол. Бажаєте кави?

Куточок маніпуляційної :)

Клініка доктора Медведева до Ваших послуг!

Кабінет УЗД і лікар Медведєва Людмила Євгенівна

 В нас не боляче – аналгезія закисом азоту

Ембріолог в роботі

Офісний гістероскоп. Завдяки цьому інструменту проводимо операції в офісі без наркозу

Трансвагінальне УЗД портативне

Рецепція

Мала операційна

Факти про клініку др. Медведева:

 • Компетентність у всьому

  Наші лікарі мають велику базу знань і десятиліття досвіду практичної роботи. Кожен фахівець в клініці, має сертифікати та дипломи, які підтверджують його кваліфікацію. Ставши пацієнтом Клініки доктора Медведева, ви можете бути абсолютно впевнені, що вас обслуговують кращі лікарі.

 • Оснащеність

  Ми маємо в своєму розпорядженні найсучаснішим медичним обладнанням преміум класу. Існує ряд унікальних методик. Все це дозволяє нам якісно діагностувати захворювання на ранніх стадіях і надавати повноцінну медичну допомогу.

 • Цінова політика

  Ми не женемося за миттєвою вигодою. Адже наш основний пріоритет - надання якісної і своєчасної медичної допомоги. Тому вартість медичних послуг в Клініці доктора Медведева, завжди буде залишатися доступною для наших пацієнтів, а саме - відповідати якості послуг.

 • Якість послуг

  У клініці діють найжорсткіші стандарти якості на надання медичної допомоги. Весь медперсонал строго дотримується встановлених правил поведінки і лікарської етики. Кожен наш пацієнт отримує максимум турботи і уваги.