м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 60, працюємо за попереднім записом

Графік роботи
Пн—Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: з 8 до 15
намір про запис

Хірургія

За характером і метою операції ділять на діагностичні, радикальні і паліативні. Діагностичні операції дозволяють хірургу поставити більш точний діагноз і є, в деяких випадках, єдиним діагностично достовірним методом, радикальні оперативні втручання повністю усувають патологічний процес, паліативні полегшують загальний стан хворого короткочасно.

 

По термінах виконання розрізняють операції екстрені, термінові і планові. Екстрені операції вимагають негайного виконання (зупинка кровотечі, трахеостомія та ін.). Термінові операції можуть бути відкладені на час уточнення діагнозу і підготовку хворого до операції. Планові операції виконуються після детального обстеження хворого і необхідної підготовки до операції.

 

Сучасна хірургія все більше стає реконструктивною хірургією, тобто спрямованою на відновлення або заміну ураженого органу - протез судини, штучний клапан серця, зміцнення синтетичною сіткою грижових воріт і т.д., і малоінвазивною, тобто спрямовану на мінімізацію обсягів і області втручання в організм - міні-доступи, лапароскопічна техніка, рентгеноендоваскулярна хірургія, а також молекулярна хірургія.