Лабораторія

Наша лабораторія пропонує широкий спектр послуг в сфері діагностики. Починаючи з загальноклінічних аналізів крові і сечі, закінчуючи генетичними і гістологічними.

 

Ми працюємо з величезною кількістю лабораторій як в Україні, так і за її межами. Тому не будемо наводити усі можливі аналізи. Їх багато тисяч. З лабораторіями-партнерами можна ознайомитись за цим посиланням.

 

 

В цілому лабораторна діагностика розподіляється на наступні напрямки:

 

Діагностика інфекційних захворювань
У нашій клініці проводиться цілий спектр аналізів на різні інфекції. Ми використовуємо лабораторні потужності провідних лабораторії України. Ми дорожимо своєю репутацією, тому, в разі підтвердження інфекції, аналіз вирушає в іншу лабораторію або задіюються інші методи дослідження. Лікування призначається тільки після дворазового підтвердження наявності інфекції. Ми не беремо гроші за схему лікування - це виключає зацікавленість знайти "те, чого немає" в корені. Завдяки налагодженим контактам з найбільшими лабораторіями, є можливість виконання практично будь-якого аналізу на будь-яку інфекцію.

 

Патоморфологічні дослідження
Цитологічні дослідження, коли за допомогою спеціальної щіточкі беруться клітини, широко застосовуються в ряді спеціальностей, особливо в гінекології. Гістологічні дослідження необхідні в будь-якому випадку коли щось віддаляється або береться біопсія. У нашій клініці Ви можете проводяться будь-які види гістологічних досліджень. Крім того, проводяться імуногістохімічні дослідження. Нашими партнерами є провідні морфологічні лабораторії України Європи.

Завдяки налагодженим контактам з найбільшими лабораторіями, є можливість виконання практично будь-якого аналізу.

 

Гормональні дослідження
У нашій клініці Ви можете пройти весь необхідний комплекс гормональних обстежень у чоловіків, дітей, жінок в різні періоди життя, включаючи підготовку вагітності і саму вагітність. Завдяки налагодженим контактам з найбільшими лабораторіями, є можливість виконання практично будь-якого аналізу.

 

Підготовка до операції
У нашій клініці Ви можете пройти комплекс обстежень, необхідних для підготовки до більшості оперативних втручань. Швидко, якісно, ​​зручно, в комфортній обстановці. Завдяки налагодженим контактам з найбільшими лабораторіями, є можливість виконання практично будь-якого аналізу на будь-яку інфекцію.

 

Генетичні дослідження
У клініці можна пройти консультацію генетика, а також провести весь спектр генетичних досліджень. Ми виконуємо пренатальні скрининги, а також кариотипирование і багато інших генетичні дослідження. Широкий спектр досліджень можливий завдяки співпраці з найбільшими лабораторіями України та Європейського союзу.

 

Експрес-тести
Ми в нашій клініці приділяємо величезну увагу швидкості виконання тестів. Тому ми впровадили ряд тестів які можна виконати безпосередньо в клініці під час відвідування лікаря. До таких тестів можна віднести:

✅ тест на вагітність
✅ тест на кислотність вагінального вмісту
✅ тест на підтікання навколоплідних вод
✅ тест на оцінку ризику передчасних пологів
Тест калу на приховану кров
експрес-тести на ряд інфекційних захворювань, наприклад, на гепатити B і C, сифіліс, ВІЛ
✅ Тест на стрептокок групи В
✅ Тести сечі (аналог загального аналіза сечі)

 

Чому важливо правильно підготуватися до здачі аналізів?


Сьогодні до послуг пацієнтів існує безліч лабораторій. У будь-якому районі міста можна побачити вивіски: «Лабораторія», «Прийом аналізів». Це зручно, швидко, сучасно, якісно і безпечно. Можна прийти у зручний для Вас час. Можна навіть викликати процедурну бригаду у зручне для Вас місце і час.


Але цього замало для отримання якісного результату. Чому? Тому, що важливо правильно підготуватися і зібрати аналізи. Це, так звана, преаналітіка - процедури, що виконуються до початку проведення лабораторних досліджень, які безпосередньо впливають на результат аналізу. Ось ця преаналітіка залежить саме від Вас, шановні пацієнти.
Як часто Ви звертаєте увагу на рекомендації лікаря по здачі аналізів? Чи правильно Ви їх зібрали і в який баночці принесли? Слова «натщесерце» або «середня порція» Вам говорять про щось?

 

Ось деякі рекомендації експертів в сфері діагностики

✅Ряд аналізів здають натщесерце - біохімічні (глюкоза, холестерин, білірубін), серологічні тести (сифіліс, гепатит В) і гормони (ТТГ, паратгормон). «Натщесерце» - це коли між останнім прийомом їжі і взяттям крові проходить не менше 8 годин (бажано - не менше 12 годин). Сік, чай, кава, тим більше з цукром - теж їжа, тому доведеться потерпіти. Можна пити воду.
✅Строго натщесерце (після 12-годинного голодування) слід здавати кров для визначення параметрів ліпідного профілю: холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, тригліцериди.
✅Здаючи загальний аналіз крові останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за 1 годину до здачі крові. Сніданок може складатися з несолодкого чаю, несолодкої каші без масла і молока, яблука.
✅Бажано за 1 - 2 дні до обстеження виключити з раціону жирне, смажене і алкоголь. За годину до взяття крові утримайтеся від куріння.
✅Зміст багатьох показників в крові підтверджено добовим коливанням, тому для деяких досліджень кров слід здавати суворо в певний час доби. Так, кров на деякі гормони (ТТГ і паратгормон), а також на залізо здають лише до 10 ранку.
✅При здачі венозної крові потрібно виключити фактори: фізичне напруження (біг, підйом по сходах), емоційне збудження. Перед процедурою слід відпочити 10 - 15 хвилин в приймальні, заспокоїтися.
✅Також на показники крові впливає прийом лікарських препаратів. Якщо ви приймаєте ліки, обов'язково попередьте про це лікаря і він дасть Вам рекомендації по здачі аналізів.
✅Кров не слід здавати після рентгенографії, ректального дослідження або фізіотерапевтичних процедур.
✅На результат гормональних досліджень таких як ФСГ, ЛГ, пролактин, естріол, естрадіол, прогестерон і статеві гормони у жінок репродуктивного віку (приблизно з 12 - 13 років і до настання клімактеричного періоду) впливає день менструального циклу, тому його слід вказати.

 

При дослідженні сечі слід теж дотриматись де яких рекомендацій

✅За день до збору сечі слід відмовитися від продуктів, які можуть змінити колір сечі (яскраво забарвлених фруктів, овочів і страв з них, копченостей, солодкого і маринадів).
✅Також не слід вживати алкоголь, каву, приймати вітаміни, біодобавки, діуретики. Про приймання ліків теж слід повідомити лікаря, який направив вас на аналіз. Намагайтесь уникнути фізичних навантажень, баню і сауну.
✅Менструація, інфекційне захворювання з підвищенням температури - вагомий привід перенести здачу аналізів, результати все одно будуть спотворені.
✅Не рекомендується здавати аналіз сечі протягом 5-7 днів після цистоскопії.
✅Слід використовувати лише одноразові контейнери. Перед забором матеріалу слід прийняти душ. Щоб у зразок не потрапили бактерії з зовнішніх статевих органів, потрібно випустити невелику кількість сечі в унітаз, а потім, не зупиняючи сечовипускання, підставити ємність і зібрати 100-150 мл. Ємність не повинна стосуватися шкіри.

 

Відкриємо Вам ще одну таємницю. Сучасні аналізатори, на яких проводять дослідження в лабораторії, не пропустять, просто забракують пробірку з кров'ю, чи контейнер із сечею, яку здали і не дотримали умови преаналітікі. Так що дотримуйтесь усіх правил та умов, залишайтеся завжди здоровими і обізнаними, а турботу про свої аналізи довіряйте медикам «Клініки доктора Медведева».

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube