Терапія

Жодна поважаюча себе клініка не може обійтися без хорошого терапевта - лікаря внутрішньої медицини.

 

 

У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які спеціалізуються не тільки в області загальної терапії, а в більш вузьких її відгалуженнях - пульмонології, кардіології і т.д. Ви можете зробити сучасну комп'ютерну кардіограму, перевірити стан і показники дихальної системи і так далі.

 

✅ Регулярне відвідування терапевта вкрай необхідно всім пацієнтам, навіть тим, які звертаються до суміжних фахівців, таких як гінеколог, уролог, проктолог.
✅ Обов'язковий прийом терапевта перед будь-якими оперативними втручаннями, щоб оцінити загальний стан Вашого організму перед наркозом.
✅ При плануванні і під час вагітності.
✅ Дуже важливо відвідувати терапевта пацієнтам більш старшого віку.
✅ Тактика ведення пацієнта терапевтами в нашій Клініці є частиною стратегії Anti-age. Це профілактичний напрямок, який полягає в проведенні набору певних діагностичних тестів, які дозволяють сформулювати рекомендації та комплекс лікувальних заходів, що дозволяють продовжити життя і відчувати себе добре.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube