Центр репродукції

На жаль, частота безпліддя має тенденцію до збільшення. Імовірність настання вагітності в парі становить 20-37% протягом перших 3х місяців, 75% - за 6 місяців регулярного статевого життя, до 90% протягом 1 року. Сучасні особливості роботи, частих відряджень певною мірою можуть вносити корективи в загальноприйняті цифри статистики. Проте, ті пари що не завагітніли протягом першого року мають ще 50% шанс на те,що завагітнюють протягом другого року активного планування вагітності за умови регулярного статевого життя. 

 

Як видно із наведених цифр, людина той вид, що не дуже добре розмножується взагалі, навіть якщо мова йде про пбсолютно здорових людей. Коли починати хвилюватися? Стандартно, безпліддям називають ситуацію, коли вагітність не нестає протягом 1 року активного статевого життя без використання контрацепції. Для жінок віком 35 років і вище, про безпліддя вже говоримо через 6 місяців. Такі підходи існують для того, щоб вчасно почати ефективне обстеження і лікування безпліддя. В сучасній репродуктології для жінок до 35 років відводиться 1 рік від моменту звернення до репродуктолога до переходу на найпотужніші методи подолання безпліддя - ДРТ (допоміжні репродуктивні технології). Після 35 років цей інтервал часу навіть менше!

Ніхто в 21 сторіччі не лікує безпліддя роками!

Безпліддя чи безплідний шлюб?

Більш коректно говорити "безплідний шлюб", оскільки безпліддя - це не тільки жіноча проблема. Чоловічий фактор безпліддя займажє 45-50% усіх причин безпліддя. Саме тому, на первинну консультацію до репродуктолога необхідно (бажано) приходити разом з партнером. 

 

 

Приблизно 15% подружніх пар страждають на безпліддя.

Центр репродукції людини (репродуктологія) є одним з наших основних напрямків. Ми займаємося діагностикою та лікуванням всіх видів безпліддя включаючи найскладніші види які вимагають застосування допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), а також різних методів хірургічного лікування, таких як гістероскопія, лапароскопія та їх комбінація. Крім того ми займаємося безпліддям у складних пацієнток: жінок після 40 років, жінок з важкими формами ендометріозу, а також складними формами чоловічого безпліддя. В нашій клініці є можливість пройти стимуляцію овуляції, використовуючи сучасні препарати і схеми, та провести цикли екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube