Мамологія

Незважаючи на те, на що молочні залози безпосередньо не є частиною репродуктивної системи, їх здоров'я дуже залежить від її нормального функціонування. Важливість мамології обусловнена також тим, що поширеність раку молочної залози дуже велика, приблизно кожна 12 жінка має шанс захворіти на рак молочної залози протягом життя.

Важливість мамології обусловнена також тим, що поширеність раку молочної залози дуже велика

Саме тому стежити за станом молочних залоз і бути онкологічно настороженим завдання кожного медика до якого приходить пацієнтка, а також самих жінок. Дуже важливо регулярно відвідувати мамолога, гінеколога, адже вони не тільки займаються профілактикою, діагностикою та лікуванням раку, але і багатьма доброякісними утвореннями молочних залоз, які є причинами дискомфорту, так званих масталгії або мастодинії. Слід уважно ставиться до цих патологій, адже в ряді випадків вони можуть привести до розвитку ракового процесу.

 


У нашій клініці працює висококваліфікований, досвідчений мамолог, який спеціалізується на проблемах молочної залози, а також гінекологи, гінекологи-ендокринологи, вони добре розбираються в питаннях ендокринних порушень жіночої репродуктивної системи, корекція яких є невід'ємним процесом в лікуванні патології молочної залози.

 

Частим фактором розвитку онкопроцесу і доброякісних захворювань є несвоєчасна або неякісна діагностика. Наша клініка активно з цим справляється завдяки використанню сучасних якісних апаратів УЗД, а також впровадження нових методів таких, як еластографія. Цей метод дозволяє підвищити якість УЗД при діагностиці патології молочної залози, а також допомагає в диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних утворень.

 

Крім того, під контролем УЗД виконується біопсія (гістологічний метод обстеження, який використовується для підтвердження або виключення діагнозу злоякісного захворювання). Наші пацієнти отримують повне медичне супроводження за результатами даних методів дослідження.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube