Гінекологія

Гінекологічний напрямок є основним в Клініці. Звичайно, це пов'язано з тим, що це спеціальність головного лікаря і засновника професора Медведєва Михайла Володимировича. Акушери-гінекологи Клініки доктора Медведева є фахівцями екстра-класу в багатьох аспектах спеціальності. У Клініці доктора Медведева працюють виключно лікарі з багаторічним досвідом роботи, лідери думок у питаннях жіночого здоров'я, експерти акушери-гінекологи.

 

 

Чому кращий лікар гінеколог з високою імовірністю зустрінеться у нас? 

✅ Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам позбутися від більшості гінекологічних захворювань 
✅ Ми є прихильниками доказової медицини
✅ Ми займаємося усіма напрямками гінекології, включаючи патологію шийки матки, ендоскопічню хірургію (гістероскопія, лапароскопія), репродуктологію, урогінекологію, естетичну гінекологію, ендокринну гінекологію та ведення вагітності
✅ Наші медсестри, адміністратори та інші співробітники також добре знаються на проблемах та особливостях гінекологічної клінікі. А це дуже важливо, тому що ми працюємо як команда
✅ Обстановка у Клініці, починаючи з туалета, закінчуючи самим високотехнологічним кабінетом розроблена з урахуванням потреб прекрасної статі.

 

Консультацію лікаря-гінеколога необхідно проходити кожній жінці щонайменше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг, для запобігання розвитку різних гінекологічних захворювань та збереження свого жіночого здоров’я.

 

З чого складається консультація лікаря-гінеколога

✅ Консультація лікаря-гінеколога розпочинається з розгляду причин звернення пацієнтки.
✅ Проводиться збір анамнезу для більш глибокого розуміння клінічної картини.
✅ Після цього лікар-гінеколог проводить огляд пацієнтки на гінекологічному кріслі.
✅ За необхідності лікар-гінеколог може провести забір мазків для лабораторних досліджень, взяти біоматеріал з піхви або цервікального каналу для цитологічного дослідження.
✅ В залежності від ситуації, можуть бути порекомендовані інші види аналізів та маніпуляцій.

Після проведеного огляду, лікар-гінеколог призначає необхідне лікування або, при необхідності, скеровує на дообстеження.

 

Коли краще записатися на консультацію до лікаря-гінеколога:

Профілактичний візит до лікаря-гінеколога найкраще запланувати в першій половині циклу на 7 - 10 день після закінчення менструації. Тоді результати обстеження будуть максимально точними та інформативними. Якщо у Вас наявні тривожні симптоми, не потрібно чекати, звертайтеся в будь-який час.

 

Симптоми з якими варто звернутися до лікаря-гінеколога: 

✅ Свербіж, печіння та незвичні виділення з піхви
✅ Порушення менструального циклу
✅ Тазові болі
✅ Кровотеча
✅ Не настає вагітність
✅ Виявили пухлину (наприклад, лейоміома матки), кісту яєчника
✅ Нетримання сечі при кашлі, чиханні, фізичних навантаженнях
✅ Перед плануванням вагітності та протягом вагітності
✅ Опущення стінок піхви та матки
✅ Естетичні питання гінекології
✅ Профілактичні щорічні візити

 

Декілька порад перед консультацією лікаря-гінеколога:

✅ Візьміть з собою свій менструальний календар (нотатник, календар, додаток в телефоні).
✅ Заздалегідь підготуйте всі питання до лікаря-гінеколога, що Вас цікавлять.
✅ Якщо Ви маєте медичну документацію стосовно Вашого стану, візьміть її з собою.
✅ Не робіть спринцювань, щоб лікар-гінеколог мав змогу правильно оцінити виділення.
✅ Утримайтесь від вагінального сексу або занурення чогось у піхву, у тому числі – тампонів, мінімум за 24 години до консультації. Це може призвести до хибних результатів ПАП-тесту.

 

Часті запитання:

 

1. Чи потрібно відвідувати гінеколога, якщо нічого не турбує?

Профілактичні огляди у лікаря-гінеколога допоможуть на ранній стадії виявити гінекологічні захворювання та вилікувати їх. Консультація лікаря-гінеколога необхідна при підборі методу контрацепції та плануванні здорової вагітності.

 

2. Які обстеження входять в "плановий огляд у гінеколога"?

Плановий огляд у лікаря-гінеколога складається зі збору анамнезу та проведення огляду слизової піхви, шийки, матки, огляд молочних залоз. Рекомендуємо пройти ультразвукове обстеження органів малого таза. Лікар може взяти мазок на флору, зробити ПАП-тест та порекомендувати інші аналізи в залежності від їх доцільності в Вашій концертній ситуації.

 

3. Чому може збиватись менструальний цикл?

Практично кожна жінка мала хоча б раз в житті порушення менструального циклу. Проблеми з менструальним циклом можуть виникати через вплив зовнішніх факторів, таких як - стрес, порушення режиму сну, зміна клімату, зміна характеру харчування тощо. На менструальний цикл можуть впливати медикаментозне лікування (наприклад, антибіотики, приймання оральної контрацепції), наявність інфекційних та неінфекційних хвороб, проблеми з вагою, патологічні збої в роботі внутрішніх органів та систем. Якщо у Вас відбулася затримка менструації, необхідно впевнитись, що вагітність відсутня на підставі проведення тесту на вагітність. Можна почекати 30 днів, це абсолютно безпечно для Вашого здоров'я. Якщо затримка буде продовжуватись понад місяць, необхідно звернутися до лікаря-гінеколога.

 

Саме тому, коли люди питають: "лікар гінеколог", наші клієнти майже стовідсотково кажуть: "Клініка доктора Медведева".

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube