Урологія

Лікар-уролог займається проблемами не тільки чоловіків, а й жінок. У нашій клініці розвинена як чоловіча, так і жіноча урологія, а також її окремий напрямок - урогінекологія (займається поєднаною патологією сечовидільної і репродуктивної системи у жінок).

 

 До проблем, якими займається уролог у жінок, відносяться: сечокам'яна хвороба, запальні процеси сечовивідних шляхів (цистит, уретрит і т.д.), свищі, нетримання сечі і багато інших. При необхідності, з Вами можуть працювати фахівці урогінекологія, що б отдиференцировать і лікувати також гінекологічну, або поєднану патологію, якщо така є.

 

У чоловіків уролог займається сечокам'яною хворобою, запальними процесами сечовивідних шляхів, вродженими аномаліями сечостатевої системи, захворюваннями статевих органів (крипторхізм, фімоз і т.д.), хворобами, що передаються статевим шляхом та ін. Крім того, окремим піднапрямів в урології є андрологія, яка займається питаннями сексуальної дисфункції у чоловіків, ендокринними проблемами, а також чоловічим безпліддям. Андрологічні проблеми, пов'язані з сексуальною дисфункцією, доповнюються роботою лікаря сексопатолога, який також є в нашій команді.

 

 Клініка надає весь спектр сучасних методів діагностики урологічних і урогінекологічних захворювань. На сьогоднішній день, в нашій клініці використовуються інноваційні методи лікування, це малоівазівні хірургічні втручання - так звана «хірургія 1 години». Їх переваги: ​​швидкість виконання і післяопераційного періоду, буквально через кілька хвилин Ви можете повернутися до звичного ритму життя, операції малотравматичні і не вимагають загальної анестезії.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube